ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Najlepszy dietetyk i trener personalny - Nasielsk

Opinie, cenniki, oferta - w jednym miejscuJESTEŚ TRENEREM ?
Trener Sylwia Szpigiel

Sylwia Szpigiel

  • Fitness
  • Kulturystyka
  • Porady dietetyczne i suplementacja
  • Stretching
  • inne

Certyfikowany Instruktor Fitness, Jumping oraz Dietetyk. Jeżeli szukasz trenera, który w 100% poświęca się swojej pracy, dobrze tr…

0.00

Trener personalny - czy warto?

profesjonalni trenerzy i dietetycy

Wsparcie trenera osobistego w Nasielsku

Brak ruchu, siedzący tryb pracy i śmieciowe jedzenie to główne przyczyny tego, że waga zaczyna pokazywać nadprogramowe kilogramy. Chcąc pozbyć się zbędnego balastu kupujesz karnet na siłownię i ściągasz jedną z tysiąca diet dostępnych w Internecie. Następnie wylewasz siódme poty na treningu i głodujesz się chcąc osiągnąć szybki sukces. Niestety taka droga do wymarzonej sylwetki nie jest dobra. By raz na zawsze schudnąć i zbudować formę marzeń należy odchudzać się z głową. Wsparcie trenera osobistego w Nasielsku gwarantuje, że od początku przygody z siłownią zaczniesz realizować wszystkie założone cele. Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty? Trener osobisty ułoży dla Ciebie indywidualny plan obejmujący Twoje oczekiwania i aktualny stan zdrowia. Dzięki temu poznasz jak bezpiecznie wykonywać ćwiczenia i poznasz jak działa ludzki organizm. Powierz swoje zdrowie ekspertowi i przekonaj się jak osiągnąć wygląd, o którym marzysz.

najlepszy trener osobisty

Treningi indywidualne w Nasielsku – dlaczego warto?

Gwarancją sukcesu jest plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości. Od pierwszej wizyty na siłowni wejdziesz na odpowiednią drogę w walce ze zbędnymi kilogramami. Oprócz tego na każdym etapie współpracy możesz liczyć na wsparcie, które z chwilach kryzysu może okazać się niezbędne. Pamiętaj również, że praca trenera nie ogranicza się tylko do treningu. Trener ustali dla Ciebie również jadłospis i wyjaśni dlaczego warto liczyć kalorie. Zgub zbędne kilogramy i przekonaj się na własnej skórze dlaczego wsparcie trenera osobistego z Nasielska gwarantuje sukces i wymarzoną sylwetkę.

Przekonaj się sam i umów pierwszy trening przez muv.pl, przyjdź na spotkanie i wystaw recenzję. Być może to Twój pierwszy krok do sukcesu!