ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Magdalena Dzirba

Magdalena Dzirba

3.51
Magdalena Dzirba
3.51 93
Ilość ocen: 93 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Jestem licencjonowaną trenerką personalną, doradczynią żywieniową, studentką studiów magisterskich fizjoterapii oraz od niedawna szczęśliwą i spełnioną mamą Fryderyka. Zdobywałam doświadczenie w Polsce, Irlandii, Austrii i Kanadzie. Potrafię motywować i zachęcać do aktywności fizycznej, przy jednoczesnej dbałości o prawidłowe odżywianie. Moją motywacją jest satysfakcja oraz spełnienie Klienta w osiąganym przez niego celu. W wolnym czasie intensywnie trenuję i doskonalę swój warsztat trenerski.
Bycie aktywną zarówno podczas ciąży, jak i po niej,  pomogło mi poszerzyć obszar zainteresowań zawodowych. W czasie ciąży przygotowałam, z myślą o przyszłych mamach, ofertę zajęć, które umożliwiają aktywny tryb życia również w tym stanie oraz pomagają lepiej przygotować się do porodu. Pragnę promować aktywność fizyczną z małym dzieckiem oraz zdrowy styl życia wśród innych rodziców. Dokładam wszelkich starań, by ćwiczenia i dieta były nie tylko ciekawe i rozwijające, ale przede wszystkim bezpieczne – zarówno dla mamy, jak i dla dziecka.
Uwielbiam każdą formę aktywności fizycznej w siłowni oraz na świeżym powietrzu. Latem są to wspinaczki górskie, jazda na rolkach i rowerze. Zimą uwielbiam narty oraz łyżwy . Jestem propagatorką zdrowego odżywiania i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Specjalizacje

Analiza składu ciała Fitness Jazda na rolkach Kulturystyka Nordic walking Porady dietetyczne i suplementacja Stretching Trening dla juniorów Trening dla kobiet w ciąży i po ciąży Trening dla seniorów Trening korekcyjny Trening na świeżym powietrzu Trening odchudzający Trening siłowy Trening w domu Trening z gumami TRX

Dzięki analizie składu ciała dowiesz się w jakiej kondycji jest Twój organizm oraz poznasz swój wiek metaboliczny. Jeśli zacząłeś/aś przygodę ze sportem oraz racjonalnym żywieniem a Twoja waga niewiele się zmienia pomogę Ci dokonać szczegółowej analizy ciała która pokaże Ci w przeciwieństwie do zwykłej wagi jakie postępy dokonałeś/aś

Fitness to zajęcia dzięki którym zwiększysz wydolność serca, poprawisz wydolność oddechową jak i krążeniową, zredukujesz stres i napięcie emocjonalne. Uzyskasz wyrzeźbioną i smukłą sylwetkę. Zajęcia prowadzę są na sali fitness lub na powietrzu. Pośród tych zajęć są zajęcia dynamiczne cardio, pośrednio wzmacniające mięśnie, zajęcia mieszane oraz spokojniejsze, rozciągające. W ćwiczeniach wykorzystuję akcesoria takie jak: hantle, małe ciężarki, skakanki itp. Bezpieczny i skuteczny trening fitness musi być odpowiednio dostosowany do wieku, płci, stopnia zaawansowania oraz ewentualnych schorzeń.

Chcesz nauczyć się szybko, bezpiecznie i skutecznie jeździć na rolkach lub doskonalić swoje umiejętności? To zapraszam na zajęcia grupowe lub indywidualne. Przygotuje dla Ciebie efektywny trening połączony z doskonałą zabawą.

Kulturystyka polega na kształtowaniu sylwetki ciała poprzez ćwiczenia fizyczne na siłowni. Pomogę Ci dobrać odpowiednie ćwiczenia, które pozwolą Ci zwiększyć masę mięśniową , inne na zredukować tkankę tłuszczową. Po określeniu celu opracuję dla Ciebie odpowiednio dobrany trening.

Nordic walking to połączenie marszu fitness z techniką odpychania się od podłoża specjalnie zaprojektowanymi kijkami. Jest to świetna aktywność na świeżym powietrzu przez cały rok. Umiejętnie poprowadzony marsz angażuje nie tylko dolną ale i górną część ciała. Zapraszam wszystkich którzy chcą poznać technikę nordic walking oraz osoby lubiące ćwiczyć na świeżym powietrzu.

Porady dietetyczne i suplementacja powinna być dobrana indywidualnie z włączeniem odpowiednich badań lekarskich. Jeśli na własnej skórze przekonałeś się że głodówki lub diety cud wyrządziły więcej szkody niż pożytku przygotuję dla Ciebie plan żywieniowy dzięki któremu odzyskasz zdrowie oraz zrzucisz zbędne kilogramy.

Streching to trening rozciągający mający na celu rozlużnienie, rozciągnięciu i uelastycznieniu mięśni. Zajęcia prowadzę w grupach a także zajęcia indywidualne.

Trening dla juniorów są to ćwiczenia dobrane dla najmłodszych. Trening opiera się na ćwiczeniach korekcyjnych, wydolnościowych oraz dobrej zabawie. Zapraszam dzieci w wieku od 7 lat do 16 lat. Zajęcia prowadzę w grupach oraz indywidualnie.

Jeśli planujesz ciąże, jesteś w ciąży lub niedawno urodziłaś, i chciałabyś być aktywną mama to pomogę Ci dobrać odpowiedni plan treningowy w tak pięknym okresie jak macierzyństwo. Jeśli nie masz przeciwskazań od lekarza do aktywności fizycznej pomogę Ci się przygotować do porodu poprzez ćwiczenia wzmacniające, oddechowe oraz rozluźniające oraz jeśli jesteś minimum 6 tyg po porodzie to pomogę Ci bezpiecznie wrócić do aktywności ruchowej.

Trening dla seniorów to aktywność fizyczna skierowana do osób starszych które chcą zachować sprawność fizyczna jak najdłużej. W treningu seniora wykorzystuje narzędzia dostępne na siłowni oraz w domu. Zajęcia są odpowiednio dostosowane do stanu zdrowia osoby ćwiczącej.

Trening korekcyjny ma na celu poprawę postawy oraz wzmocnienie osłabionych mięśni. Najczęstszymi wadami postawy są okrągłe plecy, wady stóp - płaskostopie, koślawe, szpotowate kolana, skolioza, lordoza lędźwiowa. Trening korekcyjny odpowiedni jest dla osób w każdym wieku.

Trening na świeżym powietrzu to ćwiczenia na zewnątrz praktykowane o każdej porze roku. Odpowiednio dobrany strój pomoże przezwyciężyć, upał, śnieg czy tez słotę. Trening jest skierowany dla każdej osoby która nie lubi ćwiczyć w siłowni lub klubach fitness.

Trening odchudzający to taki dzięki któremu zgubisz zbędne kilogramy oraz uzyskasz wymarzona sylwetkę . Wspólnie dobierzemy Ci odpowiedni trening dzięki któremu będziesz się czuć że naprawdę daje dobre efekty w chudnięciu.

Trening siłowy jest to forma aktywności, dzięki której zbudujesz mięśnie oraz spalisz tłuszcz przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciała lub obciążeń dostępnych na siłowni lub klubie fitness. Trening siłowy zapobiegnie utracie masy mięśniowej przy redukcji, przyspieszy metabolizm oraz pomaga spalić tłuszcz. Siła niezbędna jest także do innych zdolności motorycznych, takich jak szybkość i wytrzymałość. Zapraszam na trening siłowy kobiety, mężczyzn oraz osoby w podeszłym wieku.

Trening w domu jest idealna alternatywą dla osób które maja mało czasu lub nie lubią ćwiczyć w miejscach publicznych. Specjalnie przygotowany przeze mnie trening pozwoli Ci uzyskać wymarzona sylwetkę używając przedmiotów do użytku codziennego np. krzesła, plecak itprn

Trening z gumami są to ćwiczenia modelujące całe ciało. Nie musisz używać setek urządzeń do treningu. wystarczy jedno narzędzie- guma, aby wymodelować całe ciało. Trening z gumami prowadzę na sali fitness, w domu oraz na świeżym powietrzu. Trening odpowiedni dla wszystkich bez względu na wiek i płeć.

TRX jest to trening z taśmami podwieszanymi który jest idealna alternatywą dla siłowni. Ćwiczyć z taśmami TRX można wszędzie tam gdzie jest możliwość zaczepienia taśmy np. drzwi, drzewo itp.rnW treningu tym wykorzystujemy ciężar własnego ciała, bez dodatkowych obciążeń. Prowadzę zajęcia grupowe oraz zajęcia indywidualne, na zewnątrz oraz na siłowni.

Doświadczenie:

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Ułożenie diety wraz z suplementacją60 min.200 złSkontaktuj się
Suplementacja60 min.100 złSkontaktuj się
Analiza składu ciała40 min.100 złSkontaktuj się
Trening personalny60 min.200 złSkontaktuj się
Trening personalny120 min.380 złSkontaktuj się
Trening personalny600 min.1350 złSkontaktuj się
Porada dietetyczna60 min.100 złSkontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz