ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Maciej Boczkowski

Maciej Boczkowski

2.96
Maciej Boczkowski
2.96 52
Ilość ocen: 52 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Cześć, nazywam się Maciej Boczkowski, mam 28 lat i mieszkam w Lublinie. Z wykształcenia jestem mgr fizjoterapii i dietetykiem, skończyłem też studium masażu. Zajmuje się trenowaniem oraz przygotowaniem motorycznym zawodowców i amatorów. Zarówno budowaniem ich formy fizycznej, koordynacji oraz precyzji ruchu, jak i rehabilitacji po kontuzjach. Zapewne wiecie że ruch to nie wszystko, tak samo ważna jest dieta. Niewielka grupa ludzi zdaje sobie sprawę, jak prawidłowe odżywianie może wpływać na nasze zdrowie, procesy regeneracyjne, samopoczucie, czy nawet poszczególne choroby.

W mojej pracy kładę ogromny nacisk na precyzję ruchu oraz najdrobniejszy jego szczegół. W tym kierunku się przede wszystkim kształcę. Zdobywam wiedzę i umiejętności na wielu szkoleniach polskich i zagranicznych oraz we własnym zakresie. Czytam wiele książek, publikacji oraz śledzę najnowsze badania. Jestem instruktorem StrongFirst level 2 – SFG2, Flexible Steel. „Kurs StrongFirst to odpowiednik „czarnego pasa” w świecie kettlebell, a instruktorzy SF uważani są za najwyżej wykwalifikowanych w treningu kettlebell. Uprawnienia instruktorskie mają statut międzynarodowy i honorowane są w ponad 50 krajach świata”. Jednak kettlebell to tylko narzędzie, podobnie sztangi, gumy czy piłki. Najważniejszy jest pomysł oraz sposób jego realizacji. Ludzkie ciało jest niezwykłe. Potrafi świadomie kontrolować przyrost tkanki mięśniowej oraz tłuszczowej. Uczyć się różnych zdolności i wykorzystywać je w przeróżnych celach, co widać po rozmaitych sportach, które można już chyba liczyć w setkach. Wracając do doświadczenia… Największe doświadczenie jakie zdobywam, to przede wszystkim dzięki osobom, z którymi współpracuje.

Moją ogromną pasją jest ruch oraz sport w każdym wydaniu. Nie jest ważne czy jesteś grubszy czy chudszy, duży czy mały, czy też zostałeś skreślony z powodu jakiejkolwiek dysfunkcji, którą posiadasz. Dla mnie liczy się, że chcesz zacząć i coś zmienić. Pokazać sobie i komuś, że potrafisz. Obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby pomóc Ci osiągnął cel, do którego dążysz. Mamy wiele ograniczeń, tylko niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że w ogromnej mierze znajdują się one w naszych głowach. Kocham przypadki trudne do rozwiązania. Uczą nas cierpliwości i zmuszają do ciągłego zgłębiania naszej wiedzy. Wielu z moich podopiecznych, którym pomagam, ma pewnego rodzaju trudności wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania aparatu ruchu. To oni mnie inspirują, pokazując, że można wiele zmienić. Osoby, z którymi pracuję napędzają mnie do ciągłego rozwoju oraz chęci pomocy.

Najbardziej cieszy mnie fakt, że wspólnie zmieniamy jego świadomość na temat jego ciała oraz postawy. W moim rozumowaniu podstawowym celem jest zdrowie oraz sprawność, natomiast w drugiej kolejności estetyka naszej sylwetki. Jak to mówi mój przyjaciel: „najpierw nauczmy się chodzić, a później zacznijmy biegać”. Żyjemy w dobie komputerów oraz wielu wygód na wyciągnięcie ręki… Właśnie wyciągnięcie ręki. Nie musimy nawet wstawać, aby zrobić zakupy. Wystarczą trzy kliknięcia myszką. To nie jest zdrowe! Sam zdecyduj, czy chcesz to zmienić. Skupmy się najpierw na poprawnym chodzie, wzmocnieniu kręgosłupa, nauczeniu naszych łopatek poprawnie pracować oraz na odpowiednim schylaniu, a co za tym idzie bezpiecznym podnoszeniu czegoś z ziemi. Podobnie wygląda sytuacja, jeżeli chodzi o nasze jedzenie. Żyjemy w biegu i jemy w biegu. Jemy co popadnie i kiedy popadnie. W pierwszej kolejności zacznijmy
planować i to realizować. Wielu osobom wydaje się, że zdrowe jedzenie jest nudne i bez smaku – nie jest to prawda. Pomogę Ci zaplanować i odkryć bogactwo zdrowego jedzenia. Dobieram dietę do indywidualnych potrzeb podopiecznego, zwracając uwagę na jego alergie, choroby oraz preferencje smakowe. Chcę, aby dieta była skuteczna, smaczna i miła dla oka.

Specjalizacje

Bieg z przeszkodami Crossfit Kettelbells Kulturystyka Rehabilitacja

Bieg z przeszkodami – Obecnie bardzo modna forma aktywności. Każdy rodzaj sportu, wykonywanego poprawnie i łączącego ludzi, uważam za coś doskonałego. Aby wzmocnić się w tej dyscyplinie musimy rozwiać ciało holistycznie. Będziemy pracować nad wytrzymałością, siłą, skocznością, zręcznością, hartem ducha oraz niekiedy współpracą. Bardzo często ćwiczenia są wykonywane w niewygodnych pozycjach, często czołgając się, wspinając się, podciągając lub przenosząc nieporęczne przybory, np. opony. Treningi są prowadzone indywidualnie oraz w grupach. Ta ostatnia opcja kształtuję oraz uczy nas współpracy. Na swoim koncie mam osoby, które zaczynając od zera wspinają się do pierwszych 10. A to dopiero początek.

Crossfit - pojęcie trudne do opisania. Jest to sport, system treningowy, walka ze swoimi słabościami, nawet społeczność. Skupię się jednak na tym, iż dla mnie będzie to system prawidłowego poruszania się, prawidłowych ćwiczeń. Skupiamy się, aby pracować w myśl mojej ulubionej zasady „ciężko i dużo”, jednak wszystko robimy z głową. Wykonuje się tu wiele różnorodnych, ale też podstawowych ruchów np. przysiad, bieganie. Moim zadaniem jest nauczyć Cię tych ruchów oraz sprawić, aby ten ruch był precyzyjny i bezpieczny.

Kettlebell - Trening za pomocą odważników kettlebell, uważam za mój konik. Jestem instruktorem StrongFirst level 2, SFG2. StrongFirst Polska piszę o tym tak: „Kurs StrongFirst to odpowiednik „czarnego pasa” w świecie kettlebell, a instruktorzy SF uważani są za najwyżej wykwalifikowanych w treningu kettlebell. Uprawnienia instruktorskie mają statut międzynarodowy i honorowane są w ponad 50 krajach świata”. Kettlebell to doskonałe, skuteczne narzędzie do poprawy kondycji fizycznej. Mam takie powiedzenie: „pokaż mi swój swing, a powiem Ci, jak jesteś sprawny”. Odważnik posiada przesunięty środek ciężkości, dzięki czemu pozwala na wykonywanie dynamicznych ćwiczeń w zdrowy sposób. Ogromne zalety przemawiają za odważnikami kettlebell, kiedy pracujemy nimi nad głową. Przesunięty środek ciężkości pomaga budować siłę, poprawia stabilność oraz mobilność. Natomiast zróżnicowana intensywność ćwiczeń pozwala na skuteczne budowanie tkanki mięśniowej lub spalanie tkanki tłuszczowej. Treningi wykonywane według StrongFirst oraz metody Hardstyle Pavla Tsatoulina’a. Będę uczył, jak zbudować siłę, kondycję lub inne parametry, które są nam w danym momencie potrzebne w bardzo precyzyjny sposób.

Kulturystyka - Kult sylwetki jest znany od dawna. Mój punkt widzenia na kulturystykę jest inny niż kiedyś. Ze względu na skończone studia widzę ćwiczenia, jako pracę na aparacie ruchu, pracę na przyczepach mięśniowych, nie jak na maszynę i nie wszystko za wszelką cenę. Ogromne znaczenia ma dla mnie precyzja, praca na układzie nerwowym. Najmniejszy szczegół jest dla mnie istotny – diabeł tkwi w szczegółach. Chcę, aby to nie było bezmyślne machanie ciężarkami. Chciałbym, aby to było budowanie świadomości naszego ciała. Jeżeli to osiągniemy, nasza sylwetka będzie rozwijała się symetrycznie oraz harmonijnie.

Rehabilitacja - moim zdaniem to jedna z najważniejszych płaszczyzn medycyny. Pomagam w powrocie do pełnej sprawności po kontuzji, czy urazie. Dzięki za pomocą specjalnych pozycji oraz szczegółowych ruchów można poprawić

Doświadczenie:

Z wykształcenia jestem mgr fizjoterapii, dietetykiem oraz skończyłem studium masażu. Zajmuje się trenowaniem oraz przygotowaniem motorycznym zawodowców i amatorów. Zarówno budowaniem ich formy fizycznej, koordynacji oraz precyzji ruchu, jak i rehabilitacji po kontuzjach. W mojej pracy kładę ogromny nacisk na precyzję ruchu oraz najdrobniejszy jego szczegół. W tym kierunku się przede wszystkim kształcę. Zdobywam wiedzę i umiejętności na wielu szkoleniach Polskich i zagranicznych oraz we własnym zakresie. Czytam wiele książek, publikacji oraz śledzę najnowsze badania.

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Ułożenie diety60 min.200 złSkontaktuj się
Suplementacja60 min.100 złSkontaktuj się
Analiza składu ciała60 min.100 złSkontaktuj się
Ułożenie diety wraz z suplementacją60 min.250 złSkontaktuj się
Trening personalny60 min.200 złSkontaktuj się
Trening personalny120 min.390 złSkontaktuj się
Trening personalny300 min.950 złSkontaktuj się
Trening personalny600 min.1800 złSkontaktuj się
Konsultacja żywieniowa60 min.100 złSkontaktuj się
Taping60 min.200 złSkontaktuj się
Konsultacja e-mail60 min.100 złSkontaktuj się
Konsultacja telefoniczna60 min.100 złSkontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

2 recenzje

  Twój profil
  Utworzono

  Bardzo dobry trener. Skuteczny trening, smaczna dieta, na każdy trening stawiał się punktualnie. Chyba najlepszy trener w Lublinie.

  Twój profil
  Utworzono

  Spoko trener. Po miesiącu diety i treningu widać efekty. Oby tak dalej,polecam każdemu.

Dodaj komentarz