ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Agnieszka Więcek

Agnieszka Więcek

2.43
Agnieszka Więcek
2.43 61
Ilość ocen: 61 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Cześć, nazywam się Agnieszka Więcek, mam 26 lat. Z wykształcenia jestem licencjonowanym fizjoterapeutą, trenerem personalnym , instruktorem fitness oraz od 12 lat trenuję sztuki walki. Zdobywam wiedzę i umiejętności na wielu szkoleniach m.in. ukończyłam:

  • Szkolenie Mobility
  • Szkolenie Trening Funkcjonalny
  • Szkolenie – Budowanie pośladka w praktyce
  • Szkolenie  pt. kształtowanie i rozwijanie zdolności sensomotorycznych we współczesnej fizjoterapii
  • Kurs metody Neurac
  • The Redcord education program
  • Kurs kinesiotapingu: teoretyczne i praktyczne zastosowanie kinesiotapingu i tapingu sportowego w fizjoterapii

Do każdego z moich podopiecznych podchodzę indywidualnie! Kocham pomagać innym i patrzyć jak ich życie zmienia się na lepsze. Uwielbiam moją pracę, poświęcam się zawsze w 100%. Jeśli nie dajesz sobie rady sama/sam z chorobą,otyłością i innymi dolegliwościami i nie wiesz jak zacząć zmieniać swoje życie, napisz do mnie! Będę Twoim oparciem, razem osiągniemy sukces! Pokaże Ci i udowodnię że wystarczy chcieć, aby zmienić siebie, swoje ciało i swoje życie!

Kilka lat wcześniej również nie mogłam sobie poradzić ze swoim zdrowiem, choruje na niedoczynność tarczycy- choroba Hashimoto. Zaczęłam strasznie tyć, nie wiedziałam co się dzieje z moim ciałem, byłam ciągle zmęczona, bez energii. Ale udało mi się! Teraz jestem pełna sił, schudłam 12 kg, nie odczuwam swojej choroby.
To od Ciebie zależy ! To Ty jesteś odpowiedzialna/ny za swoje ciało i zdrowie!
!Pamiętaj!
Wysiłek nie wymaga talentu! Zrób ten pierwszy krok. Zacznij już dziś!Oferuję trening siłowy, funkcjonalny, fitness,  także treningi dla osób starszych . Zapraszam na prywatne sesje treningowe prowadzone u Ciebie w domu lub w wybranym klubie.

Gwarantuję profesjonalne podejście do klienta, przyjemną atmosferę i wielką dawkę motywacji! Nie czekaj!

Specjalizacje

Fitness Masaż Pilates Porady dietetyczne i suplementacja Rehabilitacja Stretching Sztuki walki Trening dla seniorów Trening korekcyjny Trening na świeżym powietrzu Trening odchudzający Trening w domu Trening z gumami TRX

Fitness to zajęcia dzięki którym zwiększysz wydolność serca, poprawisz wydolność oddechową oraz krążeniową, zredukujesz stres i napięcie emocjonalne. Zajęcia prowadzę są na sali fitness lub na powietrzu. Są to zajęcia cardio, wzmacniające mięśnie, zajęcia mieszane oraz spokojniejsze, rozciągające

Wykonuję również masaże: klasyczny oraz funkcjonalny.

Metoda ćwiczeń, która ma na celu stworzenie równowagi w całym ciele. Pilates mogą uprawiać wszyscy niezależnie od wieku. Ćwiczenia pilates przywracają dobre samopoczucie i pomagają się zrelaksować.Tego typu aktywność fizyczna jest polecana nawet kobietom w ciąży, osobom, które mają problemy ze stawami oraz tym, którzy zaniedbali swoją kondycję.

W dzisiejszym świecie istnieje tyle pokus, że bardzo trudno jest osiągnąć, a jeszcze ciężej zachować szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Często, w krótkim czasie chcemy pozbyć się kilku lub kilkunastu kilogramów stosując „dietę cud”. Głodząc się szybko chudniemy, jednak wracając do nieprawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych uzyskujemy efekt jo – jo.rn Pomogę Ci i wytłumaczę ,jak prawidłowo się odżywiać , dzięki czemu zrzucisz zbędne kilogramy.

Rehabilitacja jest całokształtem działań podejmowanych w celu przywrócenia pacjentowi pełnej sprawności. Kto powinien skorzystać z rehabilitacji?Najpowszechniejsze są zdecydowanie przypadki rehabilitacji w okresie po chorobie przebiegającej ze zmniejszeniem ruchomości stawów, a więc po skręceniach, zwichnięciach lub złamaniach, ale także w schorzeniach kręgosłupa albo specyficznych chorobach narządu ruchu.

Zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni celem ich rozciągnięcia i uelastycznienia, a także poprawieniu ukrwienia układu motorycznego i spowodowanie jego rozruszania. Polega na kilkunastosekundowej, izometrycznej pracy (napinaniu) mięśnia oraz następnie powolnym rozluźnianiu go, a następnie rozciąganiu go przez następne kilkadziesiąt sekund. Podczas wykonywania ćwiczeń ważne jest często zachowanie koordynacji ruchowej, równomiernego oddechu i nieprzesadzanie z napinaniem mięśni (nie wolno przekraczać progu bólu). Stretching używany jest również jako powszechna, ale zaawansowana forma rehabilitacji.

Sztuki walki to sposoby walki wręcz , których celem jest nie tylko poprawa formy fizycznej, ale także rozwój osobowościowo-duchowy. Sztuki walki uczą zadawania ciosów, aby lepiej kontrolować swój umysł i ciało oraz czuć się pewniej w sytuacji zagrożenia.

Jeżeli chcesz zachować sprawność fizyczną ,długo cieszyć się zdrowiem i wspaniałą kondycją,zapraszam na trening ze mną!

Każdy trener personalny wie jak ważna jest prawidłowa technika wykonywanych ćwiczeń ,bez niej możemy doprowadzić do kontuzji czy urazów, oprócz tego pozwala ona uzyskać zamierzone rezultaty w krótkim czasie jednak czasami mimo wszelkich starań osoby ćwiczące pod okiem trenera nie wykonują ćwiczeń prawidłowo. Jedną z przyczyn ,jest wada postawy wtedy też zaleca się przeprowadzenie treningu korekcyjnego .Wady postawy koryguje się w wieku dziecięcym, jednak jak wiadomo najmłodsi wcale nie mają ochoty wykonywać długich i nudnych ćwiczenia z zakresu gimnastyki korekcyjnej ,skutkuje to brakiem rezultatów i zmaganiami się z wadą przez całe życie, ale także dorośli mogą wykonywać ćwiczenia korekcyjne ,które pomagają im w zachowaniu prostej sylwetki.

Trening jest skierowany dla każdej osoby która nie lubi ćwiczyć w siłowni lub klubach fitness.

Trening odchudzający ,to taki dzięki któremu zgubisz zbędne kilogramy oraz uzyskasz piękną ,wymarzona sylwetkę.

Jeśli nie lubisz siłowni ,sal fitness ,gdzie zawsze jest duzo ludzi, mam również rozwiązanie dla Ciebie! Przeprowadzę trening u Ciebie w domu!

Taśma do ćwiczeń to jeden z tych gadżetów fitnessowych, dzięki któremu poddasz swoje mięśnie nieustającemu napięciu i przyspieszysz efekty treningu. Dlatego ćwiczenia z taśmą to super sposób na szczupłą sylwetkę.

Trening w podwieszeniu jest jedną z najnowszych form treningu sportowego. Ćwiczenia w podwieszeniu wykorzystują odpowiednie zestawy podwieszek i linek a jako opór wykorzystują ciężar własnego ciała osoby trenującej ,dzięki temu zapewniaaktywacje zarówno miesni powierzchniowych poprzez wykonywanie ćwiczeń oporowych, jak i miesni głębokich, które stabilizują postawę ciała znajdującego się w podwieszeniu. Trening w podwieszeniu jest silnie związany z medycyną sportowa i rehabilitacją. Lączy zalety treningu funkcjonalnego ze skutecznym odciążeniem wybranych części ciała. Własnie dlatego często wykorzystywany jest przez osoby z bólami kręgosłupa.rn

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Trening personalny60 70 złSkontaktuj się
Trening korekcyjny60 100 złSkontaktuj się
Pakiet miesięczny60 1200 złSkontaktuj się

Trenowałeś ze mną? DODAJ RECENZJĘ

Adres i dane kontatkowe

Inni trenerzy

Nie ma innych trenerów w tym mieście

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz