ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Tribe

Fitness Tribe

0.00
Fitness Tribe
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Tribe jest pierwszym w Polsce studiem z grupowymi zajęciami TRX. Stworzone zostało z myślą o osobach pozytywnie zakręconych na punkcie sportu i aktywności fizycznej.Głównym celem klubu jest organizacja zajęć fitness, treningów personalnych i szkoleń fitness ukierunkowanych na formy wywodzące się z koncepcji treningu funkcjonalnego. Klub promuje i wspiera wspólne uprawianie wszelkich grupowych sportów takich jak bieganie czy pływanie. Fitness Tribe przygotował kompleksową ofertę zajęć i usług takie jak różnorodne zajęcia grupowe, trening personalny oraz profesjonalne wsparcie ze strony dietetyka.

Zajęcia fitness dostępne są w dwóch lokalizacjach tj. na Hali Sportowej Aqua oraz w naszym studio przy ulicy Okrzei. Osoby rozpoczynające zajęcia zapraszane są na darmowe konsultacje i wyznaczenie celów treningowych, aby zamierzone efekty osiągnąć w jak najkrótszym czasie. można tu szybko zgubić nadmiar kilogramów jak też zadbać o formę i sprawność fizyczną.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Tribe

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Okrzei 19
Żyrardów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 20:00

Wtorek: 09:00 - 20:00

Środa: 09:00 - 20:00

Czwartek: 09:00 - 20:00

Piątek: 09:00 - 20:00

Sobota: 09:00 - 12:00

Niedziela: 09:00 - 12:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz