ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness – Club -Siłownia Jan Wegiera

Fitness – Club -Siłownia Jan Wegiera

2.00
Fitness – Club -Siłownia Jan Wegiera
2.00 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness-Club-Siłownia w Zakopanym to miejsce które posiada klimat kultowej siłowni. Klub wyposażony jest w sprzęt o najwyższej jakości, dzięki czemu możemy tu wspaniale kształtować swoją sylwetkę. Jest to miejsce, w którym odnajdą się zarówno osoby zaczynające swoją przygodę ze sportem jak również pasjonaci kulturystyki. Na treningach obecni są wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy, którzy podpowiadają jak prawidłowo korzystać z urządzeń oraz dbają o bezpieczeństwo podczas treningu. Jest to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać swój wolny czas.

Zajęcia w klubie prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów fitness. Każdy może z szerokiej oferty wybrać coś odpowiedniego dla siebie nie zależnie od stopnia sprawności. Regularny udział w zajęciach pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, kształtuje sylwetkę, poprawia sprawność i kondycję fizyczną oraz poprawia samopoczucie.

Siłownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt siłowy i cardio. Jest to miejsce zarówno dla osób początkujących jak również zagorzałych pasjonatów kulturystyki. Wykwalifikowani i zaangażowani trenerzy dbają o to aby ćwiczenia były wykonywane poprawnie oraz bezpiecznie. Można tu wspaniale kształtować sylwetkę, wzmocnić siłę oraz rozbudować masę mięśniową.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness – Club -Siłownia Jan Wegiera

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kasprusie 1
34-500 Zakopane

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 21:00

Sobota: 09:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz