ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Siłownia Herkules

Siłownia Herkules

0.00
Siłownia Herkules
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia Herkules, jest miejscem gdzie możemy zadbać o swoją sylwetkę, zwiększyć wytrzymałość, zwinność i kondycję fizyczną. Siłownia wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt siłowy, cardio oraz wolne ciężary. W klubie znajdziemy profesjonalnie wyposażoną salę crossfit, na której możemy odbyć treningi , które doskonale wpływają na wzrost siły, szybkości, elastyczności i poprawiają równowagę. Możemy tu również odbyć indywidualny trening personalny, którego plan opracowują doskonale wykwalifikowani trenerzy. Dostosowany jest on do potrzeb i możliwości poszczególnych osób.

Treningi crossfit doskonale wpływają na wzrost siły, wytrzymałości, szybkości, elastyczności oraz poprawiają równowagę i zwinność. Wszystkie ćwiczenia można wykonywać w bardziej lub mniej skomplikowany sposób, co sprawia że każdy może wybrać coś dla siebie.

Na siłowni znajdziemy różnorodny, najwyższej jakości sprzęt siłowy, cardio oraz wolne ciężary. Zapewnia on maksymalny komfort i bezpieczeństwo w czasie treningów. Mogą tu ćwiczyć zarówno osoby początkujące jak również zagorzali pasjonaci kulturystyki.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Siłownia Herkules

Adres i dane kontatkowe

Adres: Szaflarska 93c
34-400 Nowy Targ

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 - 21:30

Wtorek: 10:00 - 21:30

Środa: 10:00 - 21:30

Czwartek: 10:00 - 21:30

Piątek: 10:00 - 21:30

Sobota: 10:00 - 14:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz