ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Olympic

Olympic

0.00
Olympic
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Zapraszamy Cię do odbycia nowej, sportowej przygody w komfortowych i nowoczesnych warunkach, jakie daje Ci Hotel Olympic i mieszcząca się w jego budynku siłownia Gym+. Gym+ została stworzona z myślą o ludziach pełnych energii, lubiących aktywność ale i również dobrą zabawę. Już na samym wejściu do naszego klubu z pewnością zauważysz jak bardzo energetycznie urządzone zostały nasze wnętrza. Odwiedzając nas będziesz miał do dyspozycji świetnie wyposażoną siłownię pełną najlepszej jakości sprzętów oraz gdy tylko najdzie Cię chęć do grupowych zajęć- skorzystasz z treningów fitness prowadzonych przez naszych trenerów.

Ciężko Ci samodzielnie zmotywować się do pracy nad własną sylwetką i regularnym treningiem> Odwiedź zatem Gym+, zapoznaj się z naszym harmonogramem i ofertą zajęć fitness w grupie, przetestuj dany program i zostań z nami na dłużej! Gwarantujemy ci, że praca w grupie bardziej zmobilizuje Cię do wysiłku i regularności ćwiczeń a przy tym da Ci dużo rozrywki i uśmiechu na twarzy.

Zadbaj o siebie razem z klubem Gym+! Pozwól sobie na profesjonalny trening przy użyciu maszyn najwyższej klasy, które pozwolą Ci zrealizować zarówno trening cardio jak również siłowy. Masz już swoją ulubioną siłownię i niechętnie ją zmieniasz? Zajrzyj zatem do nas, sprawdź atmosferę i ludzi i daj się natchnąć nową energią- jesteśmy przekonani, że Ci się u nas spodoba.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness godziny otwarciajednorazowo 15 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia4 x wejście 45 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia8 x wejście 65 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia12 x wejście 80 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia7 dni 99 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 149 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Olympic

Adres i dane kontatkowe

Adres: Leśna 15a
64-510 Wronki

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 22:00

Niedziela: 08:00 - 22:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz