ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Centrum Sportu

Centrum Sportu

3.00
Centrum Sportu
3.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

W "Centrum Sportu" w Szamotułach posiadamy wiele możliwościowi treningowych jak i wypoczynkowych. Znajdziemy tutaj siłownię, salę do zajęć fitness, strefę SPA, a tam między innymi grotę solną, pokoje hostelowe, a także stadion. Na siłowni znajdziemy maszyny do treningu siłowego jak i cardio, między innymi sztangi, maszyny hammer, bieżnie czy orbitreki. Na doskonale oświetlonej sali znajdziemy stepy do ćwiczeń fitness. W strefie SPA znajdziemy również dwie sauny fińskie, dzięki którym zadbamy o nasze zdrowie i skórę.

W "Centrum Sportu" prowadzone są zajęcia fitness. Odbywają się one na dużej, klimatyzowanej sali. Do wyboru mamy między innymi zumbę, czyli połączenie aerobicu z elementami tańca, jogę i wiele innych.

Centrum Sportu ma dla nas dwie siłownie. Siłownię na hali, oraz siłownię zewnętrzną. W pomieszczeniu znajdziemy wiele maszyn do treningu siłowego jak i cardio, między innymi hantle, bieżnie czy rowerki treningowe. Na zewnętrznej siłowni znajdziemy maszyny do treningu z własnym ciężarem ciała.

W strefie SPA znajdziemy wiele sposobów do zrelaksowania się. Do wyboru mamy grotę solną. panuje tam charakterystyczny mikroklimat dobrze wpływający na nasze zdrowie. Oprócz tego możemy skorzystać z dwóch saun fińskich lub gabinetu kosmetycznego.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Cennik

Tenis stołowy godziny otwarcia1 godzina 5 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Centrum Sportu

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Sportowa 6
64-500 Szamotuły

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 17:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz