ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness World Wrocław Ferio Gaj

Fitness World Wrocław Ferio Gaj

2.40
Fitness World Wrocław Ferio Gaj
2.40 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness World Wrocław Ferio Gaj to idealne miejsce, by popracować nad swoją sylwetką i kondycją fizyczną. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów i instruktorów. Wykupując karnet w Fitness World otrzymuje się kartę ważną na terenie całego kraju. Dodatkowo Fitness World jest otwarty całodobowo, więc nie ma problemu w wyborze odpowiedniej godziny do ćwiczeń. Na zajęcia obowiązuje rezerwacja, dlatego warto odwiedzić stronę internetową wcześniej, aby być pewnym, że znajdzie się miejsce.

Zajęcia fitness w Fitness World Wrocław Ferio Gaj prowadzone są przez wyszkolonych instruktorów. Można zapisać się na zajęcia wzmacniające, rozciągające lub mentalne. Wszystkie prowadzone są na różnym stopniu zaawansowania, dlatego warto skonsultować się z trenerem przed wyborem poziomu.

Siłownia w Fitness World Ferio Gaj została wyposażona w nowoczesny i profesjonalny sprzęt najwyższej jakości. Pozawala to na przeprowadzeni treningu indywidualnego. Jeśli nie wiesz jak to zrobić lub Twój trening nie przynosi efektów zdecyduj się na trenera personalnego.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet open (trening między 21:00-06:00) godziny otwarcia1 miesiąc 49 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness World Wrocław Ferio Gaj

Adres i dane kontatkowe

Adres: Świeradowska 51/57
51-420 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Siłownia otwarta 24/7

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz