ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Academy Sky Tower

Fitness Academy Sky Tower

2.80
Fitness Academy Sky Tower
2.80 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

Chcąc zmieniać życie na lepsze, powinniśmy zacząć od zmiany swojego trybu życia, tego co jemy i jak się zachowujemy. Świetnym rozwiązaniem jest klub Fitness Academy Sky Tower, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje nowe rozwiązania czy metody ćwiczeń, które mają doprowadzić do zmiany trybu życia na bardziej efektywny. Zespół Fitness Academy stanowią młodzi ludzie, z bogatym doświadczeniem oraz wychodzących po za wszelkie schematy, aby pomóc każdemu klientowi w uzyskaniu jak najlepszych efektów. Oprócz samych ćwiczeń oferujemy również seanse w saunach, które są idealnym rozwiązaniem dla uspokojenia ciała po treningu.

Zajęcia fitness cieszą się dużym zainteresowaniem przez gości klubu Fitness Academy, dzięki czemu grafik zajęć jest dość bogaty aby każdy mógł z niego skorzystać. Studio zostało przygotowane aby pomieścić liczbę 50 osób podczas zajęć grupowych. Nowością jaką wprowadziliśmy do grafiku to zajęcia na trampolinach, przygotowanych specjalnie dla 30 osób.

Marząc o chwili relaksu powinniśmy skorzystać z sauny, którą oferuje Fitness Academy. Jest to tradycyjna fińska sauna, która charakteryzuje się wysoką temperaturą co sprzyja na poprawie samopoczucia, działa gojąco na bóle mięśni, przeciwdziała reumatyzmowi oraz poprawia odporność organizmu. Korzystanie z sauny jest wskazane dla każdego w odstępach 2-3 dniowych.

Siłownia został podzielona na strefy cardio, w której znajdziemy maszyny przydatne przy zrzuceniu zbędnych kilogramów, strefę treningu funkcjonalnego oraz strefę ćwiczeń siłowych, których głównym wyposażeniem są maszyny firmy XPression. Cały trening odbywa się pod okiem trenera, którego głównym celem jest wyszkolić i przekazać potrzebną wiedzę aby osiągnąć wymarzony efekt.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness, sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 149 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet do godz. 16 godziny otwarcia1 miesiąc 109 zł
Siłownia, fitness, sauna godziny otwarciajednorazowo 39 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness Academy Sky Tower

Adres i dane kontatkowe

Adres: Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 23:00

Niedziela: 08:00 - 23:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz