ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness World Wrocław Biskupin

Fitness World Wrocław Biskupin

0.00
Fitness World Wrocław Biskupin
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness World Wrocław Biskupin to idealne miejsce dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Poza siłownią można wybrać jedne z ciekawych zajęć fitness. Klub posiada własny parking, więc nie będzie problemów z samochodem. W klubie można trenować w kilku strefach w tym w: strefie stretchingu, strefie treningu funkcjonalnego, strefie cardio. Znajduje się tu także sala do treningu obwodowego oraz TRX. Klienci mogą także skorzystać z usług trenera personalnego, który nie tylko ułoży odpowiedni plan treningowy, ale także będzie monitorował postępy i motywował do dalszej pracy.

Na zajęcia fitness w Fitness World Wrocław Biskupin prowadzona jest wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zajęcia grupowe podzielone są na trzy rodzaje: zajęcia cardio, zajęcia siłowe oraz body/mind. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów przestronnych salach z lustrami.

Siłownia w Fitness World Wrocław Biskupin posiada profesjonalny sprzęt do treningu siłowego i kondycyjnego. Urządzenia zostały starannie dobrane przez doświadczonych instruktorów, dzięki temu spełniają oczekiwania wszystkich użytkowników. W klubie znajdują się także wolne ciężary, których waga nie przekracza 42 kg. Zatem każdy znajdzie obciążenie odpowiednie dla siebie.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet open (trening między 21:00-06:00) godziny otwarcia1 miesiąc 49 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness World Wrocław Biskupin

Adres i dane kontatkowe

Adres: Wiwulskiego 12
51-629 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Siłownia otwarta 24/7

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz