ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Californiafit

Californiafit

4.00
Californiafit
4.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub Californiafit został stworzony przez ludzi, których pasją jest wysiłek fizyczny oraz wszelaki sport. Stworzyliśmy klub, w którym każdy może znaleźć odpowiednie dla siebie zajęcie i nie tylko siłowe, posiadamy dodatkowo chillout room, w którym można się odprężyć, spotkać ze znajomymi lub sąsiadami. Jesteśmy klubem lokalnym dzięki czemu zapewniamy sympatyczną i rodzinną atmosferę, która udziela się każdemu naszemu gościowi. Z myślą o najmłodszych naszych gościach stworzyliśmy specjalną salę zabaw, oraz przygotowaliśmy grafik z zajęć edukacyjnych i tańca. Każdy gość jest traktowany jak członek wielkiej klubowej rodziny.

Zajęcia z fitness cieszą się największą popularnością wśród dostępnej ofert sportowych w naszym klubie. Do wyboru mamy zajęcia z aerobiku, TRX, pilatesu, zumby czy treningu funkcjonalnego. Są to tylko niektóre z pośród ogromnej oferty zajęć, które mają na celu wzmocnić, wymodelować oraz wysmuklić całe ciało.

Siłownia została przygotowana na najwyższym poziomie. Duża i klimatyzowana sala, pomieściła wiele sprzętów i ciężarów, które wykorzystujemy podczas treningu. Głównymi producentami maszyn siłowych są takie firmy jak HES, LifeFitenss, AcceptFitness. Ogromna waga wolnych ciężarów, prawie 500 kg, sprawia że podczas treningu nie będziemy mieli kłopotu z dostępnością ulubionego sprzętu.

Swoją ofertę wzbogaciliśmy o naukę tańca towarzyskiego, weselnego oraz bardziej rozrywkowego czyli nauka tańca brzucha i sexy dance. Taniec to nie tylko ciężka praca nad prawidłowymi ruchami, to również dobra zabawa, przy której towarzyszy duża dawka dobrego humoru. Każdy kto marzy o lepszej kondycji i chciał by się dobrze zabawić powinien skorzystać z tych zajęć.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia Taniec

Cennik

Siłownia, fitness - karnet ulgowy / normalny godziny otwarcia1 miesiąc 149 / 169 zł
Siłownia, fitness - karnet ulgowy / normalny godziny otwarcia6 miesięcy 129 / 149 zł
Siłownia, fitness - karnet ulgowy / normalny godziny otwarcia12 miesięcy 99 / 129 zł
Trening personalny godziny otwarciajednorazowo 90 zł
Trening personalny godziny otwarcia4 x wejście 320 zł
Zumba godziny otwarcia1 miesiąc 60 zł
Balet godziny otwarcia1 miesiąc 60 zł
Krav Maga godziny otwarcia1 miesiąc 130 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Californiafit

Adres i dane kontatkowe

Adres: Małopolska 42A
54-032 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 22:00

Wtorek: 09:00 - 22:00

Środa: 09:00 - 22:00

Czwartek: 09:00 - 22:00

Piątek: 09:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 15:00

Niedziela: 15:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz