ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Everest Klub

Everest Klub

0.00
Everest Klub
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub Everest to całkowicie nowy obiekt, stworzony z myślą o wszystkich którzy kochają aktywnie spędzać czas. Swoje miejsce znajdą tutaj także osoby dbające o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie. Duża powierzchnia sprawia, że każdy niezależnie od wieku znajdzie tu coś dla siebie. Szeroka oferta klubu jest skierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale także grup zorganizowanych, stowarzyszeń sportowych oraz innych klubów fitness, organizujących wycieczki dla swoich klubowiczów. Klub posiada nowoczesny sprzęt i doświadczoną kadrę.

Klub Everest posiada specjalnie przystosowaną, klimatyzowaną i wentylowaną salę do zajęć grupowych. Sala charakteryzuje się świetnym nagłośnieniem. W ofercie klubu znajduje się specjalny parkiet zajęć ruchowych (aerobic, pilates, step, zumba, TBC, i wiele innych). Można zapisać się także na sporty walki dorosłych i dzieci (kick boxing, karate, muahtai, MMA), zajęcia cheerleaders dla dziewcząt oraz balet.

Siłownia w Klubie Everest to miejsce z nowoczesnym sprzętem, przestronne i klimatyzowane. Wysokiej jakości maszyny i urządzenia pozwalają na bezpieczny trening. Można skorzystać z trenera personalnego lub realizować swój własny plan treningowy. Cały czas dostępni są trenerzy, którzy służą pomocą.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Everest Klub

Adres i dane kontatkowe

Adres: Żeromskiego 21
07-100 Węgrów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz