ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Olympia Fitness Club

Olympia Fitness Club

2.67
Olympia Fitness Club
2.67 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Olympia Fitness Club to nowy standard w dziedzinie klubów fitness! Nowoczesny klub, niepowtarzalna atmosfera, ciekawe oraz niekiedy surowe wnętrza- to wszystko sprawia, że nasz klub jest miejscem niepowtarzalnym oraz bardzo energetycznym co z kolei doceniają nasi goście. Chcesz dbać o siebie ale zależy Ci również na zachowaniu wysokiego standardu swojego życia? Nic prostszego! Zadbaj o swoją formę w naszym klubie a jesteśmy pewni, że nastroisz się pozytywnie na długi czas a Twoje efekty będą widoczne gołym okiem.

Zajęcia fitness to świetna alternatywa dla często monotonnej siłowni. Brakuje Ci samozaparcia do przeprowadzenia indywidualnego treningu a korzystanie z maszyn szybko Cię nudzi? Zapraszamy na ćwiczenia grupowe, na których z pewnością odnajdziesz swoją motywację, poznasz tak samo pozytywnych ludzi a energetyczna atmosfera poprawi Ci humor na długo.

Zadbaj o swoje ciało razem z nami! Świetny sprzęt, doświadczeni instruktorzy oraz niepowtarzalna atmosfera panująca w naszym klubie pozwolą Ci na wykonanie intensywnego, efektywnego i przede wszystkim przyjemnego treningu. Do Twej dyspozycji oddajemy sprzęt najwyższej klasy- zarówno do ćwiczeń siłowych jak i aerobowych.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Bramy Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Olympia Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kowalska 8
99-100 Łęczyca

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 21:00

Sobota: 09:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz