ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club S4-Warszawa Puławska

Fitness Club S4-Warszawa Puławska

0.00
Fitness Club S4-Warszawa Puławska
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club S4 jest jednym z najnowocześniejszych w mieście fitness klubów. Klub powstał z myślą o wszystkich osobach lubiących aktywnie spędzać swój wolny czas, dbających o własne zdrowie i świetną zabawę w gronie przyjaciół i znajomych. Możemy tu skorzystać z nowoczesnej, wyposażonej w najwyższej jakości sprzęt siłowy i wytrzymałościowy siłowni, dużego wyboru zajęć grupowych fitness, sauny oraz prowadzone są tu treningi personalne. Głównym atutem klubu jest wykwalifikowana, doświadczona i pełna zaangażowania kadra instruktorska.

W klubie możemy skorzystać z bardzo dużej ilości zajęć grupowych fitness. Są one przeznaczone dla wszystkich nie zależnie od stopnia zaawansowania , wieku, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Regularne ćwiczenia pozwalają poprawić sprawność i kondycję fizyczną, kształtują sylwetkę, pobudzają do pracy wszystkie partie mięśniowe oraz odprężają.

Klub jest miejscem gdzie możemy nie tylko zadbać o swoja kondycję fizyczną, ale również możemy zadbać o swój wygląd i zdrowie korzystając z sauny. Jest to idealne miejsce, gdzie możemy odpocząć, nabrać nowych sił oraz odprężyć się po ciężkim i wyczerpującym treningu. Pobyt w saunie również skutecznie oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych substancji.

Siłownia posiada wysokiej jakości maszyny siłowe i urządzenia aerobowe, które pozwalają odbyć profesjonalny trening siłowy i wytrzymałościowy. Doświadczeni trenerzy pomagają ułożyć indywidualny plan ćwiczeń, który pozwala osiągnąć zamierzone efekty. Mogą tu ćwiczyć zarówno osoby początkujące jak również pasjonaci kulturystyki.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia12 miesięcy 1150 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club S4-Warszawa Puławska

Adres i dane kontatkowe

Adres: Puławska 39
02-508 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 00:00

Wtorek: 06:00 - 00:00

Środa: 06:00 - 00:00

Czwartek: 06:00 - 00:00

Piątek: 06:00 - 00:00

Sobota: 06:00 - 00:00

Niedziela: 06:00 - 00:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz