ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club S4-Warszawa Mokotów

Fitness Club S4-Warszawa Mokotów

0.00
Fitness Club S4-Warszawa Mokotów
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club S4 to miejsce dla wszystkich tych, którzy lubią sport, aktywny wypoczynek oraz nie boja się wysiłku i zmęczenia. W klubie znajdziemy wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt siłownię. Znajdują się tu nowoczesne maszyny siłowe z wolnymi ciężarami, urządzenia aerobowe oraz różnorodne akcesoria niezbędne do ćwiczeń. Możemy tu odbyć trening crossfit, który polega tym, że wykonywane ćwiczenia są bardzo intensywne i zróżnicowane oraz wymagają dużej sprawności i kondycji fizycznej. Klub to miejsce, gdzie odbywają się zajęcia sztuk walki oraz jest tu miejsce na odpoczynek jakim jest sauna.

Crossfit polega na intensywnym, bardzo zróżnicowanym treningu, który poprawia koncentrację i koordynację ruchową. Wspiera i pobudza do pracy wszystkie partie mięśniowe oraz pozwala wspaniale wyrzeźbić sylwetkę. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy układają odpowiednie plany ćwiczeń i dbają o bezpieczeństwo.

W klubie mamy do wyboru szeroka paletę zajęć grupowych fitness. Regularne ćwiczenia pozwalają poprawić sprawność i kondycję fizyczną, kształtują sylwetkę, pobudzają do pracy wszystkie partie mięśniowe oraz pozwalają pozbyć się zbędnych kilogramów. Ćwiczenia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, którzy wspierają i motywują do pracy.

W klubie możemy odprężyć się korzystając z sauny fińskiej. Jest to miejsce, z którego coraz częściej korzystają klienci, chcący zregenerować siły po ciężkim i wyczerpującym treningu. Pobyt w saunie niesie wiele korzyści dla naszego organizmu, oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych substancji, przyspiesz przemianę materii oraz poprawia krążenie.

Treningi na siłowni odbywają się pod stałą opieką trenerów, którzy dbają o to aby ćwiczenia wykonywane były poprawnie oraz bezpiecznie. Nowoczesne wyposażenie, duży wybór sprzętu oraz komfortowe wnętrza sprzyjają ćwiczeniom i powodują, że nie ma tu tłoku. Możemy tu odbyć trening personalny, który pomoże nam szybciej osiągnąć zamierzony cel.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia12 1150 zł
Karta klubowa 20 zł
Cross training, sporty walki, siłownia i sauna godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Cross training, sporty walki, siłownia i sauna godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Cross training, sporty walki, siłownia i sauna godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Cross training, sporty walki, siłownia i sauna godziny otwarcia12 miesięcy 1150 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club S4-Warszawa Mokotów

Adres i dane kontatkowe

Adres: Racjonalizacji 5
02-508 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:30

Wtorek: 06:00 - 22:30

Środa: 06:00 - 22:30

Czwartek: 06:00 - 22:30

Piątek: 06:00 - 22:30

Sobota: 09:00 - 16:00

Niedziela: 09:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz