ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Athletic Gym & Fitness

Athletic Gym & Fitness

0.00
Athletic Gym & Fitness
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Athletic Gym & Fitness to wyjątkowe miejsce z własnym wyjątkowym klimatem, gdzie możemy zadbać o swój wygląd, sprawność i kondycję fizyczna oraz dobre samopoczucie. W ofercie klubu znajdziemy profesjonalnie wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt siłownię oraz szeroki wybór zajęć grupowych fitness. Doświadczeni i pełni zaangażowania trenerzy pomagają ułożyć odpowiednie zestawy ćwiczeń, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości poszczególnych osób oraz udzielają fachowych porad związanych z dietetyką i suplementacją.

Wśród bogatej oferty zajęć grupowych fitness mamy do wyboru takie zajęcia jak: płaski brzuch, treningi na rowerkach stacjonarnych, zdrowy kręgosłup i wiele innych. Doskonale wykwalifikowani instruktorzy fitness, pomagają w czasie ćwiczeń oraz układają indywidualny plan treningowy i udzielają porad z zakresu dietetyki i suplementacji.

Siłownia posiada swój unikalny i niepowtarzalny klimat. Do każdego klienta trenerzy mają indywidualne podejście, tak aby jak najlepiej i w najkrótszym czasie osiągnął zamierzony cel. Wszystkie maszyny i urządzenia są odpowiednio dobrane, cechują się najwyższą jakością i zapewniają maksymalny komfort w czasie treningu. Zawodowi trenerzy są zawsze obecni w czasie ćwiczeń.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Athletic Gym & Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kołobrzeska 56
78-600 Wałcz

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 15:00 - 20:00

Wtorek: 15:00 - 20:00

Środa: 15:00 - 20:00

Czwartek: 15:00 - 20:00

Piątek: 15:00 - 20:00

Sobota: 15:00 - 20:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz