ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Body & Sun Tychy

Body & Sun Tychy

0.00
Body & Sun Tychy
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Body & Sun w Tychach to nowoczesne centrum sportowo-rekreacyjne. Znajdziemy tu profesjonalnie wyposażoną siłownię w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i urządzenia oraz szeroką paletę zajęć fitness. Zajęcia prowadzone są przez kadrę wykwalifikowanych instruktorów, którzy z zaangażowaniem i pasją dbają o to aby wykonywane ćwiczenia były poprawne i przyniosły zamierzone efekty. Możemy tu uzyskać porady związane ze zdrowym stylem życia i dietetyką. Zgubimy tu zbędne kilogramy, poprawimy sprawność i kondycję fizyczną a także spędzimy miło czas.

W klubie każdy może wybrać coś dla siebie z szerokiej gamy zajęć fitness. Odbywają się tu zajęcia takie jak pilates, joga, zajęcia wzmacniające i poprawiające wydolność organizmu. Wykwalifikowani instruktorzy pomagają podczas ćwiczeń i dbają o bezpieczeństwo.

Siłownia wyposażona jest w najnowocześniejsze maszyny do ćwiczeń siłowych z wolnymi ciężarami. Prowadzone są tu indywidualne treningi dostosowane do potrzeb i możliwości poszczególnych klientów. Nad bezpieczeństwem czuwają profesjonalni instruktorzy.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Cennik dostępny jest w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Body & Sun Tychy

Adres i dane kontatkowe

Adres: Barona 30
43-100 Tychy

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz