ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Active Point Fit & Gym

Active Point Fit & Gym

3.22
Active Point Fit & Gym
3.22 9
Ilość ocen: 9 (pokaż recenzje)

O siłowni

Active Point-Fit & Gym jest dużym bo mieszczącym się na powierzchni 1300 m2 fitness klubem, w którym znajduje się sala fitness, siłownia, strefa cardio, strefa treningu funkcjonalnego oraz szatnie wraz z saunami. Zajęcia fitness odbywają się na dużej, klimatyzowanej sali, wyposażonej w niezbędne urządzenia i akcesoria, a wykwalifikowani instruktorzy pomagają osiągnąć zamierzone cele. Siłownia posiada profesjonalny sprzęt siłowy z wolnymi ciężarami oraz salę do treningu funkcjonalnego. W strefie relaksu możemy odpocząć po ciężkim i wyczerpującym treningu korzystając z sauny lub solarium.

W dużej, komfortowo wyposażonej sali odbywają się zajęcia fitness, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Pomagają oni dobrać odpowiednie ćwiczenia dostosowane do potrzeb i możliwości poszczególnych osób. Panuje tu miła i przyjacielska atmosfera.

Pobyt w saunie działa odprężająco oraz wpływa korzystnie na wygląd całego ciała. Poprawia przemianę materii, co ułatwia odchudzanie oraz oczyszcza organizm z toksyn. Sauna jest idealnym miejscem po ciężkim i wyczerpującym treningu.

Siłownia w klubie podzielona jest na strefę maszyn siłowych, cardio, wolnych ciężarów oraz treningu funkcjonalnego. Wyrzeźbimy tu wspaniale swoje ciało, wzmocnimy siłę oraz rozbudujemy masę mięśniową. Profesjonalni trenerzy pomagają osiągnąć zamierzone efekty.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc(umowa na rok) 99 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Active Point Fit & Gym

Adres i dane kontatkowe

Adres: Edukacji 7
43-100 Tychy

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 20:00

Niedziela: 10:00 - 17:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz