ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

4 ACTIVE Centrum Fitness & Squash

4 ACTIVE Centrum Fitness & Squash

3.00
4 ACTIVE Centrum Fitness & Squash
3.00 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

4ACTIVE Centrum Fitness & Squash jest to klub o charakterem, który tworzą pasjonaci i miłośnicy wszelkich form sportu. To właśnie w naszym klubie zaczyna się zmiana na lepsze. Należy pamiętać że oprócz pracy nad wyglądem zdobywamy coś więc, szacunek do siebie i innych. Dzięki treningom zaczynamy widzieć świat w innych barwach, stajemy się bardziej pewni siebie i dostrzegamy szczegółów które jeszcze do tak niedawna były czymś ulotnym. To wszystko dziej się w naszym klubie, gdzie możesz oddać się ćwiczeniom wzmacniającym ciało i ducha, gdzie skorzystasz z ponad 50 różnych stanowisk do ćwiczeń, oraz oddasz się przyjemnościom rywalizacji na nowoczesnym korcie do squasha.

CrossFit jest najszybszą drogą do osiągnięcia wymarzonego sukcesu. Trening polega na wykorzystywaniu ruchów, które wykonujemy w życiu codziennym, dlatego też możemy dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego z gości. Poprzez trening CrossFit wzmocnimy wytrzymałość i siłę mięśni, poprawimy odporność krążeniową, zwiększymy koordynację ruchową oraz równowagę.

Zajęcia z fitness cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Grafik został przygotowany tak aby każdy chętny mógł skorzystać z wybranego przez siebie ćwiczenia. Wykorzystując piłki, własną masę ciała oraz inne przydatne akcesoria, rozwijamy wszystkie grupy mięśniowe, a co za tym idzie spalamy tkankę tłuszczową i ćwiczymy wytrzymałość.

4ACTIVE jest obiektem, który możemy podzielić na kilka stref ćwiczeń. Wyszczególniamy ogólną siłownię, w której znajduje się 57 najróżniejszych sprzętów wykorzystywanych do każdego rodzaju ćwiczeń. Następnie do dyspozycji mamy strefę cardio, strefę wolnych ciężarów oraz tzw. park maszyn. Wszystko znajduje się w nowoczesnych salach z zainstalowanych klimatyzacją.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

CrossFit Fitness Siłownia

Cennik

Siłwonia, fitness godziny otwarciajednorazowo 25 zł
Siłwonia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłwonia, fitness - karnet godziny otwarcia6 miesięcy 700 zł
Siłwonia, fitness - karnet godziny otwarcia12 miesięcy 1290 zł
Squash godziny otwarciajednorazowo 27 zł
Squash godziny otwarcia5 x wejście 115 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa 4 ACTIVE Centrum Fitness & Squash

Adres i dane kontatkowe

Adres: 27 Stycznia 60A
64-980 Trzcianka

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 20:00

Niedziela: 10:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz