ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Klub ATLAS

Klub ATLAS

4.00
Klub ATLAS
4.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub „Atlas” został założony w 1985r. i od tamtej pory staramy się aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy niewielką siłownią, jednak wprowadzamy zasady, które przynoszą oczekiwany efekt. Każdy kto marzy o idealnym ciału jest mile widziany w naszym klubie, bez różnicy na wiek czy płeć. Wszyscy razem tworzymy jedną wielką rodzinę, w której nie ma rywalizacji, wszyscy nawzajem pomagamy sobie aby w jak najlepszy i możliwie najszybszy sposób dojść do upragnionych efektów. Nad treningiem nadzorują trenerzy, którzy mają duże doświadczenie z kulturystyki oraz posiedli bogatą wiedzę na temat ćwiczeń siłowych.

Siłownia w szczególny sposób wpływa na życie wielu młodych ludzi, dlatego też ważne jest aby obiekt posiadał odpowiedni sprzęt, aby zapewnić bezpieczeństwo, ale również ważnym jest aby pracująca kadra wpływała na swoich gości w odpowiedni sposób. Chcąc dostosować się do tych wytycznych nieustannie od przeszło 30 lat podnosimy swoje kwalifikacji i inwestujemy w sprzęt najwyższej klasy.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Siłownia

Cennik

Siłownia - karne dla młodzieży godziny otwarcia1 miesiąc 30 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Klub ATLAS

Adres i dane kontatkowe

Adres: Rynek Bednarski 3
87-140 Toruń

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 - 22:00

Wtorek: 10:00 - 22:00

Środa: 10:00 - 22:00

Czwartek: 10:00 - 22:00

Piątek: 10:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 22:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz