ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

KSA Fitness ZONE

KSA Fitness ZONE

5.00
KSA Fitness ZONE
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

KSA Fitness Zone to klub stawiający na ruch. KSA zlokalizowany w Śremie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 4a to miejsce, w którym zadbasz o swoje ciało, zmienisz nastawienie, poprawisz kondycję i zawalczysz o lepsze samopoczucie. Zapraszamy Cię serdecznie do naszej klubowej siłowni, na której wykonasz ulubione ćwiczenia lub spróbujesz nowych aktywności samodzielnie czy też z pomocą trenera. Nie lubisz monotonii i ćwiczeń na siłowni? Zapraszamy na treningi fitness w grupie, na których zadbamy o Twój dobry nastrój i wzajemnie się zmobilizujemy.

Zapisz się na prowadzone w naszym klubie grupowe zajęcia fitness i już teraz polub aktywność fizyczną, której do tej pory unikałeś. W KSA możesz wybrać spośród kilkunastu sprecyzowanych treningów taki, który będzie Ci idealnie odpowiadał. Zapraszamy do naszych trenerów i recepcji po poradę a pomożemy Ci dobrać właściwy program ćwiczeń.

Zachowaj zdrowie oraz kondycję i regularnie ćwicz na siłowni. W klubie KSA Fitness ZONE zapewnimy Ci idealne warunki do pracy nad własnym ciałem. Dysponujemy świetnym wyposażeniem oraz wysokiej klasy sprzętem do ćwiczeń, który oddajemy w Twoje pracowite ręce. Przyjdź i sprawdź swoje możliwości w naszym klubie.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia godziny otwarciajednorazowo free zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa KSA Fitness ZONE

Adres i dane kontatkowe

Adres: Powstańców Wielkopolskich 4a
63-100 Śrem

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:00

Wtorek: 06:30 - 22:00

Środa: 06:30 - 22:00

Czwartek: 06:30 - 22:00

Piątek: 06:30 - 22:00

Sobota: 09:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 17:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz