ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Siłownia Power House

Siłownia Power House

3.33
Siłownia Power House
3.33 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia Power House to miejsce, które łączy w sobie fitness, sztuki walki i ćwiczenia siłowe. Klub znajdujący się w Centrum Kultury i Sportu oferuje różnorodne zajęcia indywidualne oraz grupowe. Do treningów prowadzonych cyklicznie należą: trening obwodowy, step + hantle, pilates, BPU, zumba, kickboxing oraz spinning. Wszystkie prowadzone są pod okiem doświadczonych trenerów. Ponadto Power House oferuje także pierwsze zajęcia na siłowni i fitness gratis. Istnieje także możliwość ćwiczenia pod okiem trenera personalnego. Siłownia otwarta jest siedem dni w tygodniu, dlatego łatwo można dopasować trening do swojego czasu wolnego.

Zajęcia fitness, które oferuje Power House to przede wszystkim ćwiczenia na całe ciało pomagające spalić dużą ilość kalorii. Wśród nich znajdują się: zumba, step + hantle czy pilates. Nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń czuwają wykwalifikowani trenerzy, którzy chętnie udzielają odpowiedzi na nurtujące pytania.

Siłownia Power House to miejsce wyposażone w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. W połączeniu z miłą obsługą i wykwalifikowaną kadrą daje możliwość osiągnięcia upragnionej sylwetki w spokojnej atmosferze. Po wcześniejszy umówieniu się można skorzystać z pomocy trenera personalnego.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki treningowe Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Siłownia Power House

Adres i dane kontatkowe

Adres: Żwirki i Wigury 11
32-050 Skawina

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 21:30

Wtorek: 09:00 - 21:30

Środa: 09:00 - 21:30

Czwartek: 09:00 - 21:30

Piątek: 09:00 - 21:30

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 14:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz