ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Platinium – Skawina

Fitness Platinium – Skawina

0.00
Fitness Platinium – Skawina
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Platinum to idealne miejsce aby zgubić zbędne kilogramy. Podzielony jest na 7 stref w tym: cardio, wolnych ciężarów, maszyn izotonicznych oraz salka Active Walk. Strefa fitness może pomieścić 25 osób i oferuje wiece ciekawych zajęć grupowych. Nowoczesne wysokiej jakości maszyny są dostosowane do predyspozycji ćwiczących. Dodatkowo klub posiada także nowoczesną suchą saunę, która jest idealna po skończeniu ciężkiego treningu. Klienci mogą także skorzystać z bezpłatnego parkingu znajdującego się przy budynku oraz Wi-Fi.

Sala fitness to miejsce, w którym odbywają się zajęcia grupowe trwające 55 minut. Pod okiem wykwalifikowanego trenera zrzucisz zbędne kalorie tańcząc zumbę, wzmocnisz mięśnie w trakcie body shape, czy odpoczniesz mentalnie na zajęciach jogi. A to tylko kilka propozycji.

Nowoczesna sucha sauna to idealny pomysł po wyczerpującym treningu. Dzięki niej nie tylko zregenerujesz siły, ale także się zrelaksujesz. Sauna to także bardzo dobry sposób na oczyszczenie organizmu i usunięcie z niego toksyn co przyspieszy proces kształtowania sylwetki.

Siłownia posiada 47 maszyn cardio i 35 maszyn siłowych. jest nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Profesjonalny, wyszkolony personel pomaga w odpowiednim dopasowaniu ćwiczeń do indywidualnych predyspozycji. Dodatkowo podział na kilka sal sprawia, że czujesz że jesteś we właściwym miejscu.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Karnet open godziny otwarcia30 dni 99 zł
Karnet half open godziny otwarcia30 dni 69 zł
Jednorazowe wejście 19 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness Platinium – Skawina

Adres i dane kontatkowe

Adres: Niepodległości 4
32-050 Skawina

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:00

Wtorek: 06:30 - 22:00

Środa: 06:30 - 22:00

Czwartek: 06:30 - 22:00

Piątek: 06:30 - 22:00

Sobota: 08:00 - 19:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz