ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

City Fitness Club

City Fitness Club

0.00
City Fitness Club
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

City Fitness Club w Sieradzu to miejsce w którym można oderwać się od swoich obowiązków, zadbać o swoją formę, sprawność i kondycje fizyczną, a wszystko to pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Klub posiada salę do aerobiku, spinningu oraz siłownię. Jest to miejsce przystosowane do potrzeb każdego klienta nie zależnie od poziomu zaawansowania oraz umiejętności. Na siłowni można zwiększyć swoją formę, siłę oraz wzmocnić układ sercowo-naczyniowy. W miłej i rodzinnej atmosferze można tu spędzić czas i zadbać o swój wygląd.

City Fitness Club posiada salę do aerobiku gdzie pod okiem instruktora odbywają się zajęcia grupowe. Jest to świetny sposób aby oderwać się od obowiązków oraz zadbać o swoje samopoczucie, relaks i dobrą zabawę a przy okazji zadbać o kondycję i sprawność fizyczną. Wszystkie zajęcia odbywają się w miłej i rodzinnej atmosferze.

Siłownia dostosowana jest do potrzeb najbardziej wymagających klientów nie zależnie od stopnia zaawansowania, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Posiada srefę siłową oraz strefę wolnych ciężarów. Można tu zadbać o swoją sprawność, formę oraz kondycję fizyczną a przy tym zgubić zbędne kilogramy.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa City Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Warszawska 2
Sieradz

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz