ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Maximus – Bydgoszcz

Maximus – Bydgoszcz

2.70
Maximus – Bydgoszcz
2.70 10
Ilość ocen: 10 (pokaż recenzje)

O siłowni

Maximus to wyjątkowe miejsce, które cechuje wyjątkowy profesjonalizm, bogate doświadczenie i chęć podzielenia się z innymi swoją pasją. Klub oferuje swoim klientom dwie duże, klimatyzowane sale do zajęć grupowych fitness, nowoczesną siłownię, która wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt siłowy i wolne ciężary, gabinety masażu, usługi kosmetyczno-terapeutyczne, saunę oraz sklep z odżywkami i barek. Wykwalifikowana kadra trenerów personalnych i instruktorów fitness, służy swoją fachową pomocą oraz motywuje i wspiera do dalszej pracy.

Wszystkie osoby, które chcą poprawić swoją kondycję fizyczną, zgubić zbędne kilogramy oraz marzą o pięknej wysportowanej sylwetce mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć grupowych fitness. Każdy może tu wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy fitness, którzy zawsze służą swoją pomocą.

Do dyspozycji klientów, klub posiada nowoczesną, profesjonalnie wyposażoną siłownię. Znajdziemy tu dużą ilość stanowisk treningowych, na których możemy ćwiczyć wszystkie partie mięśniowe. Siłownia jest przystosowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Panie delikatnie wyrzeźbią tu swoją sylwetkę, a Panowie wzmocnią siłę i rozbudują masę mięśniową.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia godziny otwarcia1 wejście 10 zł
Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 15 zł
Siłownia-karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia-karnet Open-Senior/Student godziny otwarcia1 miesiąc 69 zł
Siłownia-karnet Open godziny otwarcia2 miesiąc 199 zł
Siłownia-karnet Open-Senior/Student godziny otwarcia2 miesiąc 159 zł
Siłownia-karnet Open godziny otwarcia3 miesiące 299 zł
Siłownia-karnet Open-Senior/Student godziny otwarcia3 miesiące 239 zł
Siłownia-karnet Open godziny otwarcia6 miesięcy 599 zł
Siłownia-karnet Open-Senior/Student godziny otwarcia6 miesięcy 479 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Maximus – Bydgoszcz

Adres i dane kontatkowe

Adres: Chabrowa 9
85-813 Bydgoszcz

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:00

Wtorek: 06:30 - 22:00

Środa: 06:30 - 22:00

Czwartek: 06:30 - 22:00

Piątek: 06:30 - 22:00

Sobota: 08:00 - 18:00

Niedziela: 09:00 - 15:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

2 recenzje

  Twój profil
  Utworzono

  Chodzę 3 miesiąc do Maximusa na fitness do Kasi na tbc oraz na zumbę. Obydwa zajęcia jak najbardziej podobają mi się, lecz atmosfera, która jest na tbc nie jest przyjemna. Trenerka jest niemiła, zniechęca do chodzenia na jej zajęcia. Często są słyszane teksty w stylu: „Jeśli jest dla Ciebie za ciężko to to nie są zajęcia dla Ciebie” itp. Bardzo mi zależy na tych zajęciach, lecz coraz bardziej czuję niechęć przez postawę prowadzącej.

  Twój profil
  Utworzono

  Dziś maiłem okazję przy Zielonych Arkadach zobaczyć jakim bucem i chamem jest właścieciel tej siłowni. Widomo bydgoszczanom, że ulica WP w tym miejscu (szczególnie w okresie świątecznym) jest bardzo ruchliwa. Panu Szczepańskiemu naturalnie to się nie spodobało. Jak miałem odwagę zminić pas ruchu na jeden ze środkowych przed jego samochodem, choć był kilkadziesiąt metrów za mną? Starałem się z prwaego pasa do skrętu przejechać na krańcowy w lewo. „Niestety” podczas manewru bezczelni piesi postanowili przejść przez pasy, przez co musiałem się zatrzymać, a to doprawadziło do furii pana Roberta. O ilość i jakości epitetów, którymi mnie obrzucał mogę się jedynie donmyślać. Również pozdrowiłem go jednym z palców prawej ręki. Sytuacja jest dla mnie o tyle groteskowa, bo klika metrów dalej zjechał na prawy pas skręcając w Kujawską, ten sam z którego się przesuwałem !!! Widząc mój kierunkowskaz mógł od razu tam zjechać i po problemie !!! Widząc takie zachowanie podziwiam wszystkich korzytsających z usług tego obiektu. Korzystałem kiedyś, na pewno nie wrócę.

Dodaj komentarz