ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Calypso Rzeszów Nowy Świat

Calypso Rzeszów Nowy Świat

3.33
Calypso Rzeszów Nowy Świat
3.33 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Sieć obiektów Calypso bardzo szybko rozprzestrzenia się na arenie ogólnopolskiej. Jesteśmy profesjonalnym klubem sportowym, w którym możesz poddać się wyczerpującym treningom fizycznym, ale też i zadbać o siebie od strony biologicznej. W naszej ofercie znajdują się pozycje zarówno dla indywidualistów, jak i dla osób, które lubią trenować grupowo. Zapraszamy zatem na zajęcia fitness, w klimatyzowanych salach, oraz do naszej dobrze wyposażonej siłowni. Zatroszczymy się też o twoje samopoczucie. Skorzystaj z oferty relaksacyjnej i przeżyj niezapomniane chwile.

Zaletą owych zajęć jest to, że mogą w nich brać udział ludzie z bardzo różnych grup. Niezależnie od płci czy wieku, każdy będzie w stanie odnaleźć swój trening. Skupimy się na pobudzeniu twojego ciała, do ciągłego i równomiernego rozwoju fizycznego. Z nami, nie poczujesz się samotnie.

Zacznij podnosić ciężary razem z nami. Opracujemy optymalny plan działania i konsekwentnie będziemy go realizować. Zmienimy twoje podejście do świata sportu. Nauczymy cię zdrowego odżywiania, oraz sztuczek dzięki którym twój organizm wciąż będzie wyglądał zdrowo i młodo.

Zapraszamy na masaże, które skupiać się będą na poszczególnych mięśniach tak, by w każdym na nowo wytworzyła się energia do pracy. Dodatkowo oferujemy ci też saunę, w której zrobisz bardzo wiele w kierunku poprawy zdrowia twojego organizmu. Nie zwlekaj, ale też nie zapomnij o tym, by dobrze przygotować się do dalszej pracy.

Dostępny sprzęt

Atlas Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Piłki fitness Rowery treningowe Stepy do aerobiku Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Cennik

Klub - karnet "open" (umowa) godziny otwarciaCzas nieokreślony 119 zł
Klub - karnet "open" godziny otwarciaWedług preferencji klienta 149 zł
Klub - karnet godziny otwarciaJednorazowo 30 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Calypso Rzeszów Nowy Świat

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Krakowska 20
35-111 Rzeszów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 23:00

Wtorek: 06:30 - 23:00

Środa: 06:30 - 23:00

Czwartek: 06:30 - 23:00

Piątek: 06:30 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 09:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz