ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Cool-Gym

Cool-Gym

2.25
Cool-Gym
2.25 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

Cool-Gym to siłownia, na której dokonasz niemożliwego i zrobisz pierwszy krok w kierunku spełnienia swojego marzenia o aktywnym i zdrowym trybie życia. Prowadzimy zajęcia grupowe, dzięki którym wzmocnisz całe swoje ciało, od kręgosłupa, przez poszczególne partie mięśniowe. Atrakcyjnym elementem naszej oferty są też prowadzone zajęcia z samoobrony. Do dyspozycji naszych klientów jest też przestronna siłownia, wyposażona w nowoczesne maszyny siłowe, czy wolne ciężary. Ponad to, posiadamy też gabinet kosmetyczny i prowadzimy poradnię dietetyczną.

Siła, moc, fitness. Pojęcia tożsame, ale jakże prawdziwe. Dzięki możliwościom, które dają zajęcia grupowe, możesz wciąż się rozwijać i nie poprzestawać na chwilowych efektach. Stawiaj sobie poprzeczkę coraz wyżej i zdobywaj szczyty swoich możliwości.

Siłownia to miejsce, w którym zmienisz swoje poglądy na temat świata. Przemyślisz różne aspekty swojego życia, a przede wszystkim zbudujesz imponująco wyglądające ciało. Od tej pory staniesz się silniejszy i pewniejszy siebie. Nad całością procesu swój patronat obierają nasi trenerzy, którzy z chęcią i zaangażowaniem wesprą cię w trakcie twojej drogi treningowej.

Zapewnij sobie chwile zapomnienia i relaksu. Przyjdź i skorzystaj z naszej sauny, w której wypocisz wszystko to, co w tobie jest złe i przeszkadza ci w funkcjonowaniu. Dodatkowo możesz też skorzystać z zabiegów w gabinecie kosmetycznym, gdzie poprawisz swój wygląd i samopoczucie.

Dostępny sprzęt

Bramy Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Piłki fitness Stepy do aerobiku Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Cool-Gym

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Lisa Kuli 19
35-025 Rzeszów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:30 - 22:00

Wtorek: 08:30 - 22:00

Środa: 08:30 - 22:00

Czwartek: 08:30 - 22:00

Piątek: 08:30 - 22:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: 10:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz