ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

MYGYM Rogoźno

MYGYM Rogoźno

2.38
MYGYM Rogoźno
2.38 50
Ilość ocen: 50 (pokaż recenzje)

O siłowni

MYGYM Rogoźno to klub tworzony z pasji i miłości do zdrowego trybu życia oraz wszelkiego ruchu fizycznego. Chcąc utrzymać jak najwyższy poziom świadczonych usług postawiliśmy na profesjonalny sprzęt, dobrze wyszkoloną kadrę trenerów oraz odpowiedni klimat, który sprawia że treningi są przyjemnością. Obiekt jest otwarty dla każdego bez różnicy na wiek czy płeć, dlatego zapraszamy do treningów mniej i bardziej intensywnych, każdego kto marzy o zmianie swoich przyzwyczajeń lub po prostu chciał by się rozerwać.

Chcąc zmienić swoje codzienne życie powinniśmy zacząć od złych przyzwyczajeń. Na zajęciach fitness każdy oderwie się od codziennych problemów, odda się nieznanemu jeszcze relaksowi a przy okazji spali niepotrzebne kalorie. W ofercie posiadamy najnowszy hit jakim są zajęcia na trampolinach, jest to połączenie ćwiczeń z dobrą zabawą.

Siłownia to miejsce, w którym zmieniamy nie tylko ciało ale tak że hartujemy ducha. Każdy kto marzy o zmianie swoich przyzwyczajeń do bezczynnego spędzania czasu powinien skorzystać z oferty siłowni MYGYM Rogoźno. Profesjonalny sprzęt pozwala w krótkim czasie osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Dodatkowo dla każdy może skorzystać z pomocy trenera.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc od 80 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia2 miesiące od 150 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa MYGYM Rogoźno

Adres i dane kontatkowe

Adres: Wielka Szkolna 1
64-610 Rogoźno

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 22:00

Wtorek: 09:00 - 22:00

Środa: 09:00 - 22:00

Czwartek: 09:00 - 22:00

Piątek: 09:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz