ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Zakład Energetyczny Sport & Fitness

Zakład Energetyczny Sport & Fitness

3.00
Zakład Energetyczny Sport & Fitness
3.00 12
Ilość ocen: 12 (pokaż recenzje)

O siłowni

Zakład Energetyczny to klub wychodzący naprzeciw potrzebom wszystkim aktywnym osobom! Jesteśmy jednostką, która nastawia się na Ciebie i Twoje zadowolenie. Do Twojej dyspozycji oddajemy zarówno świetnej jakości siłownię jak też profesjonalne zajęcia fitness. Nie liczy się dla nas Twoje zaawansowanie w aktywności. Zadbamy o Ciebie zarówno kiedy jesteś zaawansowany jak i początkujący. Pomożemy ci się odnaleźć w naszej klubowej rzeczywistości i gwarantujemy, że polubisz systematyczne treningi już od pierwszego wysiłku w naszych murach.

Fitness to świetna rozrywka zarówno dla Twojego ciała jak i ducha. Wspólny wysiłek fizyczny pomaga zapomnieć o wykonywanej aktywności i skupić się na relacjach ze współćwiczącymi. Dzięki temu zajęcia fitness przynoszą naprawdę powalające efekty i są przy tym ciekawą odskocznią od codziennych trosk oraz sposobem na rozładowanie gromadzących się w nas napięć.

Od zawsze marzyłeś o pięknej sylwetce i o podniesieniu swojej samooceny? Nie czekaj dłużej tylko odwiedź nasza klubową siłownię w Zakładzie Energetycznym! W naszym klubie rozpoczniesz swoją przygodę ze sportem i wreszcie zrealizujesz swoje marzenia związane z piękną sylwetką. Kadra naszych doświadczonych instruktorów pomoże Ci w treningu oraz doradzi w zakresie ćwiczeń i żywienia dzięki czemu efekty Twojej pracy przyjdą jeszcze szybciej.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Zakład Energetyczny Sport & Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Mściszewska 10
62-095 Murowana Goślina

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:30

Wtorek: 06:30 - 22:30

Środa: 06:30 - 22:30

Czwartek: 06:30 - 22:30

Piątek: 06:30 - 22:30

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz