ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Stacja Podolany

Stacja Podolany

0.00
Stacja Podolany
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Stacja Podolany jest potężnie rozwijającym się kompleksem sportowym w którym można wspaniale wyrzeźbić sylwetkę a także miło spędzić czas w gronie przyjaciół i znajomych. Stacja Podolany o całkowitej powierzchni 2500 m², działa 7 dni w tygodniu.Klub posiada salę do zajęć grupowych, salę do zajęć na rowerkach stacjonarnych oraz profesjonalną siłownię. W obiekcie znajduje się także 5 kortów do squasha, dodatkowo 3 korty pod balonem i 3 korty do badmintona oraz stoły do ping ponga. Można tu również skorzystać z sauny.

Stacja Podolany to profesjonalny fitness klub posiadający szeroką gamę zajęć grupowych fitness. Dzięki regularnym treningom i profesjonalnej kadrze trenerskiej wspaniale zadbasz o swoją sylwetkę, popracujesz na d poszczególnymi partiami ciała jak również miło spędzisz czas.

Siłownia w klubie posiada najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń siłowych,wzmacniających oraz cardio. Wykwalifikowana kadra trenerska służy swoją pomocą oraz pomaga dobrać odpowiedni plan treningowy i sprzęt aby trening był jak najbardziej efektywny.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Opłata wpisowa 1 zł
Członkowstwo godziny otwarcia1 miesiąc 69 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Stacja Podolany

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Strzeszyńska 61A
60-497 Poznań

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:30

Wtorek: 06:30 - 22:30

Środa: 06:30 - 22:30

Czwartek: 06:30 - 22:30

Piątek: 06:30 - 22:30

Sobota: 09:00 - 20:00

Niedziela: 09:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz