ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Reebok CrossFit

Reebok CrossFit

0.00
Reebok CrossFit
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Reebok CrossFit jest jednym z największych obiektów w Europie. Poza salami do treningów posiada szatnie wykończone w wysokim standardzie oraz sklep z odzieżą reebok. Znajduje się tu przystosowana do jogi sala oraz odbywają się tu zajęcia dla dzieci. Zaletą klubu jest to że wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dbają o bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Celem wszystkich treningów jest poprawa i podnoszenie możliwości fizycznych co przekłada się na poprawę zdrowia.

Zajęci prowadzone są w małych grupach. Głównym celem jest podnoszenie wydolności organizmu, budowanie siły oraz poprawa sprawności i kondycji fizycznej. Treningi za każdym razem są inne, tak że trudno tu o monotonię. Aby szybko osiągnąć oczekiwanych efektów, najważniejsza jest konsekwencja.

Siłownia posiada profesjonalne wyposażenie w sprzęt o najwyższej jakości najlepszych światowych firm. Strefa wolnych ciężarów, pozwala na treningi nawet najbardziej wymagającym pasjonatom kulturystyki. Treningi pozwalają wyrzeźbić sylwetkę oraz rozbudować masę mięśniową.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Siłownia

Cennik

Cennik dostępny jest w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Reebok CrossFit

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Budziszyńska 19/27
60-178 Poznań

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:30

Wtorek: 06:30 - 22:30

Środa: 06:30 - 22:30

Czwartek: 06:30 - 22:30

Piątek: 06:30 - 22:30

Sobota: nieczynne

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz