ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Atlantis Fitness

Atlantis Fitness

1.00
Atlantis Fitness
1.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Atlantis Fitness jest jednym z fitness klubem w Poznaniu, który działa siedem dni w tygodniu. Do dyspozycji klientów klub oferuje sale siłowni, studio wolnych ciężarów, salę cardio-fitness, studio bikepower, a także szatnie z natryskami i kabinami sauny.Wszystko to zachęca do regularnych treningów. Panuje tu miła, przyjacielska atmosfera a profesjonalny sprzęt i wykwalifikowany personel sprawi, że każdy poczuje się tu zdrowszy, sprawniejszy, pełen energii do życia a także zadbany i dumny ze swoich osiągnięć.

Zajęcia fitness prowadzone są pod opieką profesjonalnych i zaangażowanych instruktorów. Doskonały sprzęt i akcesoria znajdujące się w klubie ułatwiają osiągnięcie zamierzonych efektów jak też wpływają na poprawę nastroju i odprężają po ciężkim dniu pracy.

Sauna jest idealnym miejscem relaksu po wyczerpującym treningu. Można się tu wyciszyć a także zrelaksować ciało i duszę. Wysoka temperatura i niska wilgotność powietrza przyspieszają procesy przemiany materii co ułatwia pozbyciu się zbędnych kilogramów.

Siłownia posiada doskonały sprzęt do ćwiczeń siłowych taki jak: wielofunkcyjne atlasy, wyciągi i suwnice, które działają w kilku zakresach i płaszczyznach. Poza tym siłownia posiada strefę cardio, a w niej elektronicznie sterowane bieżnie, rowery i steppery. Dostępna jest również strefa wolnych ciężarów.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+sauna godziny otwarcia1 wejście 20 zł
Siłownia+Fitness+sauna godziny otwarcia1 miesiąc 109 zł
Siłownia+Fitness+sauna godziny otwarcia2 miesiące 199 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Atlantis Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Słowiańska 78
61-664 Poznań

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 00:00

Wtorek: 06:00 - 00:00

Środa: 06:00 - 00:00

Czwartek: 06:00 - 00:00

Piątek: 06:00 - 00:00

Sobota: 06:00 - 00:00

Niedziela: 06:00 - 00:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz