ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Calypso Piotrków Trybunalski

Calypso Piotrków Trybunalski

5.00
Calypso Piotrków Trybunalski
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Zapraszamy Cię na intensywną przygodę, którą przeżyjesz w klubie Calypso Fitness Piotrków Trybunalski. Jesteśmy nowoczesnym klubem, który na swej pokaźniej powierzchni do Twojej dyspozycji oddaje naprawdę wiele ciekawych atrakcji. W naszym lokalu wykonasz profesjonalny trening siłowy oraz cardio, zapiszesz się na świetne zajęcia fitness prowadzone przez najwyższej klasy trenerów oraz zadbasz o swój relaks i regenerację. W specjalnie przygotowanej strefie odpoczynku macie możliwość skorzystania z solarium, sauny oraz cudownych zabiegów SPA, które ukoją zarówno Waszą duszę jak i ciało.

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i uwolnienie endorfin razem z Calypso Piotrków Trybunalski! W naszej ofercie zajęć fitness znajdziesz wiele ciekawych propozycji, po których sprawdzeniu poczujesz się we własnej skórze dużo lepiej a Twoje ciało będzie Ci bardzo wdzięczne. Zachowaj zdrowie i dobrą sylwetkę z naszą pomocą!

Odpręż swoje ciało i zregeneruj umysł w naszej klubowej saunie. Seans w łaźni to świetny sposób na zachowanie dobrego zdrowia i zwiększenie odporności organizmu. Oprócz czysto zdrowotnych korzyści sauna to również doskonała opcja na relaks i zregenerowanie organizmu po ciężkim wysiłku.

Przełam własne bariery w naszym klubie! Siłownia dostępna w calypso Fitness Piotrków Trybunalski to idealne miejsce do pracy nad własnym ciałem i do walki ze słabościami. Przekonaj się, że panująca u nas atmosfera pozwoli Ci na większą mobilizację i większe zadowolenie z wykonanej nad sobą pracy.

Poczuj się lepiej we własnej skórze i zadbaj o siebie razem z nami. W dostępnej w Calypso Fitness Piotrków Trybunalski strefie SPA doświadczysz cudownych doznań, które odprężą zarówno Twoje ciało jak i umysł. Pozwól sobie na odrobinę relaksu i skorzystaj z dostępnych w naszym lokalu profesjonalnych zabiegów i masaży.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia SPA

Cennik

Siłownia, fitness, sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet godziny otwarcia2 tygodnie 75 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet do godz. 16 godziny otwarcia2 tygodnie 60 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet senior godziny otwarcia1 miesiąc 59 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet studnet godziny otwarcia1 miesiąc 59 zł
Siłownia, fitness, sauna godziny otwarciajednorazowo 15 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Calypso Piotrków Trybunalski

Adres i dane kontatkowe

Adres: Słowackiego 66
97-300 Piotrków Trybunalski

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 23:00

Wtorek: 07:00 - 23:00

Środa: 07:00 - 23:00

Czwartek: 07:00 - 23:00

Piątek: 07:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 10:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz