ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Life Fitness Club

Life Fitness Club

4.00
Life Fitness Club
4.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Naszą misją jest zapewnienie członkom naszych klubów lepszego komfortu życia, dobrego samopoczucia, zdrowia i witalności z uśmiechem na twarzy, który będzie towarzyszył każdego dnia. Chcemy inspirować i motywować a jednocześnie wspierać każdego dnia w codziennych zmaganiach o poprawę swojego zdrowia. Naszymi nadrzędnymi celami są najwyższa jakość oferowanych usług i zadowolenie naszych klientów. Poświęcimy Ci swój czas i dobierzemy odpowiedni zestaw ćwiczeń, podejmiemy każde wyzwanie i pomożemy zrealizować każdy cel treningowy.

To treningi pomagające uzyskać wymarzoną sylwetkę, poprawić wydolność oraz wzmocnić i ujędrnić ciało. Z jednej strony to najnowocześniejszy trening całego organizmu, z drugiej zaś szczególnie motywujący rodzaj treningu, który po prostu sprawia przyjemność. Pod okiem wykwalifikowanej kadry możesz liczyć na skuteczny trening układu krążenia, polepszenie koordynacji ruchów, zwiększenie gibkości i kształtowanie umiejętności odczuwania własnego ciała.

Aby trening był skuteczny i sprawiał przyjemność, musi być dobrany do Twoich konkretnych potrzeb i oczekiwań. Każda bowiem osoba chce dzięki treningowi osiągnąć swój własny cel. Dlatego w pierwszej kolejności określamy te cele, aby do nich dostosować najlepszą formę treningu. Oferujemy: trening wydolnościowo – krążeniowy, trening budujący masę mięśniową, trening prewencyjny i rehabilitacyjny, trening redukujący wagę, trening koordynacji i giętkości np. stawów, kręgosłupa, trening dla każdego rodzaju sportu np. koszykówka, maraton, piłka nożna.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Rowery treningowe Stepy do aerobiku

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Life Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Poznańska 117
63-400 Ostrów Wielkopolski

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 16:00

Niedziela: 08:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz