ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Lets FITness

Lets FITness

0.00
Lets FITness
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Let's Fitness tworzą ludzie z pasją do sportu. Jesteśmy po to, by pomóc Ci osiągnąć cel - razem przekroczymy bariery! Jeżeli jesteś nastawiony na cel, chcesz ciężko pracować nad swoim wyglądem i samopoczuciem, po czym wypocząć w luksusie po treningu, to jest to miejsce stworzone właśnie dla Ciebie. Bogate wyposażenie i elegancja w każdym szczególe oraz świetnie dopasowany trening jest gwarancją uzyskania Twojego celu. Klub powstał w niezwykłym miejscu naszego miasta, zaprojektowany w niesamowicie nowoczesnym stylu. Specjalnie dla Ciebie wyposażony został w najwyższej jakości sprzęty treningowe. Dokładamy wszelkich starań, byś czuł się tutaj wyjątkowo, dzięki dużemu parkingowi oraz historycznemu miejscu jakim jest Stara Przepompownia jest to możliwe.

Posiadamy szeroką ofertę zajęć fitness tj. Spinning, Joga, Pilates, Let's Pump, Step, TBC, Zumba, Bokwa, Tabata i wiele innych. Zawsze możesz liczyć na pomoc naszych sympatycznych instruktorów. Wybierz coś dla Ciebie i działaj! Gwarantujemy niesamowitą atmosferę.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowocześnie wykończoną oraz bardzo dobrze wyposażoną siłownię, na której możecie ćwiczyć dowolne partie mięśniowe. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ćwiczenia na każdym etapie wytrenowania, od osób debiutujących na siłowni, do zaawansowanych w treningach siłowych. Nasi trenerzy służą fachową poradą i dbają o bezpieczeństwo podczas treningu.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Lets FITness

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Raszkowska 78
63-400 Ostrów Wielkopolski

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 07:00 - 21:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz