ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Gymfit-siłownia&fitness

Gymfit-siłownia&fitness

2.52
Gymfit-siłownia&fitness
2.52 25
Ilość ocen: 25 (pokaż recenzje)

O siłowni

Gymfit to profesjonalny klub posiadający świetnie wyposażoną siłownię w najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń siłowych, strefę cardio oraz potrzebny sprzęt do treningów personalnych. Jest to miejsce nie tylko dla osób zaawansowanych ale również dla osób początkujących. Nad przebiegiem ćwiczeń czuwa wykwalifikowana kadra trenerska, która motywuje, wspiera jak również dba o bezpieczeństwo podczas zajęć. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjacielskiej atmosferze co sprzyja że spędzony tutaj czas poprawia nie tylko sprawność fizyczną ale również samopoczucie.

Gymfit jest klubem posiadającym szeroką gamę zajęć fitness, które sprzyjają poprawie wyglądu ciała, wpływają na wzrost sprawności i kondycji fizycznej. Jest to miejsce dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów oraz spędzić wolny czas w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Siłownia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń siłowych oraz ogólnie wzmacniających. Pod okiem wyszkolonych instruktorów można tu popracować nad poszczególnymi partiami ciała, wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić siłę oraz poprawić wydolność organizmu.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia-karnet godziny otwarcia1 miesiąc 90 zł
Siłownia godziny otwarcia1 wejście 10 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Gymfit-siłownia&fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul.Popijarska 7B
24-300 Opole Lubelskie

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 20:00

Niedziela: 09:00 - 22:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz