ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Ars Atletica

Ars Atletica

3.00
Ars Atletica
3.00 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

Ars Atletica w Bełżycach to świetne miejsce, gdzie możemy zadbać o swoją sylwetkę, spędzić miło czas w gronie przyjaciół i znajomych oraz ludzi, dla których sport jest całym życiem. Klub posiada komfortową, profesjonalnie wyposażoną salę na której znajduje się duża liczba stanowisk treningowych. Znajdują się tu najwyższej jakości maszyny siłowe i cardio, ponadto możemy skorzystać z dużego wyboru zajęć grupowych fitness. Odbywają się tu takie zajęcia jak: rzeźba ciała, brzuch uda i pośladki, zumba, zdrowy kręgosłup i wiele innych. Wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy fitness, służą swoją pomocą i dbają o bezpieczeństwo.

Do dyspozycji klientów klub przygotował duży wybór zajęć grupowych fitness. Każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie, tak aby w jak najkrótszym czasie osiągnąć zamierzony cel. Doświadczeni i zaangażowani instruktorzy fitness, starają się aby zajęcia były ciekawe, różnorodne oraz dodatkowo sprawiały dużo przyjemności i świetnej zabawy.

Nowoczesna siłownia jest miejscem nie tylko dla zagorzałych pasjonatów kulturystyki, ale również dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę ze sporem. Wyposażona jest w doskonałej jakości maszyny siłowe i urządzenia aerobowe oraz wolne ciężary. Na treningach obecni są wykwalifikowani trenerzy. Możemy ty kształtować sylwetkę, zgubić zbędne kilogramy oraz poprawić kondycję.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 18 zł
Siłownia+Fitness- uczeń, student godziny otwarcia1 wejście 8 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Ars Atletica

Adres i dane kontatkowe

Adres: Nachmana z Bełżyc 12
24-200 Bełżyce

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 - 22:00

Wtorek: 10:00 - 22:00

Środa: 10:00 - 22:00

Czwartek: 10:00 - 22:00

Piątek: 10:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz