ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Sport Studio Parys

Sport Studio Parys

3.00
Sport Studio Parys
3.00 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

Zadbaj o siebie razem z klubem Parys w Nysie. Studio Parys to miejsce gdzie kompleksowo zadbasz o swoje ciało, wygląd samopoczucie a także relaks. W naszym lokalu skorzystasz z siłowni wyposażonej w najlepsze sprzęty, zapiszesz się na zajęcia fitness prowadzone przez doświadczonych instruktorów, zrealizujesz trening fitness, udasz się do sauny lub solarium a także będziesz miał możliwość skorzystania z zabiegów modelujących ciało przeprowadzonych przez dyplomowanych kosmetologów. Zapraszamy Cię do zadbania o siebie razem z naszą pomocą!

Lubisz intensywny wysiłek? Sport to dla Ciebie przede wszystkim ciągłe przełamywanie własnych barier oraz budowanie swojej wytrzymałości i sylwetki, o której zawsze marzyłeś? CrossFit jest zatem treningiem idealnym dla Ciebie! Zapraszamy Cię do naszego klubu gdzie wykonasz ten ciężki, interwałowy trening od a do z.

Ćwicz swoje ciało razem z naszym klubem i przekonaj się, że aktywność fizyczna może na nowo stać się Twoją pasją! W klubie Parys z pewnością znajdziesz odpowiednie dla siebie zajęcia grupowe. Masz problem z oponką, zbędnymi kilogramami czy jędrnością skóry? Wybierz odpowiedni program treningowy i ciesz się ze znikających kompleksów.

Odpoczynek w naszym życiu jest tak samo istotny ja odpowiednia dawka ruchy. Obydwa te kryteria we właściwym podziale sprzyjają zachowaniu zdrowia. Ćwicząc w naszym klubie Parys nie zapominaj, że możesz tu również zadbać o swój relaks. Zapraszamy Cię serdecznie do naszej klubowej sauny gdzie rozluźnisz całe ciało i wyciszysz umysł.

Trenuj regularnie i ciesz się doskonałym zdrowiem, sylwetką oraz samopoczuciem. Jak wiadomo- sport to zdrowie dlatego też zadbaj o nie z profesjonalnym partnerem, jakim może być dla Ciebie klub Parys. Znajdziesz u nas nowoczesną siłownię, która pomoże Ci osiągnąć idealną sylwetkę a także zyskać wybitną kondycję.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia godziny otwarciajednorazowo 15 zł
Siłownia, fitness godziny otwarciajednorazowo 18 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia9 x wejście 84 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia12 x wejście 94 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 100 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 180 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia6 miesięcy 540 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia12 x wejście 950 zł
Crossfit godziny otwarciajednorazowo 12 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Sport Studio Parys

Adres i dane kontatkowe

Adres: Poniatowskiego 3
48-300 Nysa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 16:00

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz