ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

SOHO Body Spirit

SOHO Body Spirit

0.00
SOHO Body Spirit
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub SOHO Body Spirit swoim wnętrzem nawiązuje do nowojorskiej dzielnicy SOHO z lat 70. Z tego względu jest to wyjątkowe miejsce z niepowtarzalnym klimatem. Klub rozłożony jest na trzech poziomach. Na parterze znajduje się sklep sportowy, w którym poza odzieżą można nabyć suplementy i różnorodne gadżety. Recepcja w raz z barem usytuowana jest na pierwszym piętrze. Tutaj także znajduje się grota solna, sauna, pokój masażu oraz szatnie. Tutaj także należy się udać, by wejść na siłownię. Na drugim piętrze znajdziemy strefę funkcjonalną, gdzie można trenować boks, badminton lub siatkówkę. Tutaj znajdują się również dwie przestronne sale fitness.

Na dwóch salach fitness prowadzone są różnorodne zajęcia. W swojej ofercie SOHO Body Spirit ma indoor cycling, fat burning, zumbę, jogę i wiele innych. Każde z nich prowadzone są przez doświadczonego trenera lub instruktora fitness, którzy chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania.

Sauna to miejsce idealne do relaksu. W SOHO Body Spirit znajduje się fińska sauna parowa. Nawet 15 minut kąpieli pozwoli przyspieszyć regenerację mięśni, zahartuje organizm oraz oczyści go z toksyn. Wiyzyty w saunie poprawiają także koloryt skóry oraz opóźniają jej starzenie.

Siłownia w SOHO Body Spirit to miejsce wyposażone w nowoczesny sprzęt. Najwyższej jakości maszyny i urządzenia pozwalają przeprowadzić trening siłowy, wytrzymałościowy i cardio. NA sali zawsze obecny jest doświadczony instruktor, który pomoże w dobraniu ćwiczeń i ich intensywności.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa SOHO Body Spirit

Adres i dane kontatkowe

Adres: Głowackiego 19
39-200 Dębica

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 10:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz