ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

BODY CLUB

BODY CLUB

5.00
BODY CLUB
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Body Club Mława to fantastyczne miejsce, w którym zadbasz nie tylko o swoją sylwetkę ale również o wygląd i samopoczucie. Body Club to centrum, które wychodzi naprzeciw twoim potrzebom. W naszym lokalu znajdziesz mnóstwo rodzajów aktywności fizycznych jak chociażby świetnie wyposażoną siłownię, zajęcia fitness, treningi przy pomocy urządzeń Vacu Line czy Power Plate. Body Club to jednak nie tylko fizyczna strona rozrywki. Znajdziesz u nas również saunę, solarium oraz poddasz się głębokim zabiegom SPA i profesjonalnym masażom.

Twoja sylwetka i wygląd to częste odzwierciedlenie Twojego samopoczucia i Twojej samooceny. zmień swoje ciało i zadbaj o siebie na naszych grupowych zajęciach fitness. Pozbądź się zbędnych kompleksów, zacznij lepiej o sobie myśleć a co za tym idzie poczuj się lepiej we własnej skórze. Dbaj o swoją formę i zachowaj kondycję i zdrowie na dłużej.

Zrelaksuj się w naszej klubowej saunie i zadbaj też o swoją sferę psychiczną. Sauna to doskonała forma odpoczynku, która zapewnia relaks nie tylko ciała ale i ducha. Co więcej, systematyczne kąpiele w łaźni parowej pomagają wzmocnić Twoją odporność oraz przyspieszają wydalanie toksyn z organizmu.

Przekonaj się, że siłownia to również odpowiednia aktywność fizyczna dla Ciebie! Zadbaj o ciało, zyskaj większą pewność siebie i ciesz się lepszym wyglądem. Nie wiesz od czego zacząć pracę nad sylwetką? Odwiedź nasz klub i porozmawiaj z trenerem, który pokieruje Twoją pracą i odpowie na wszystkie pytania.

Pracując nad sobą poprzez aktywność fizyczną nie zapominaj o odpowiedniej dawce relaksu. W Body Club zadbasz nie tylko o ciało ale i o duszę. Zapraszamy Cię na profesjonalny masaż lu zabieg na ciało, który pomoże ukoić nerwy i odżywić Twoją skórę. Relaks w SPA to również świetna regeneracja po intensywnym treningu.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia SPA

Cennik

Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 100 zł
Siłownia - karnet w godz. 6 - 15 godziny otwarcia1 miesiąc 80 zł
Siłownia - karnet senior 50+ w godz. 12 - 15 godziny otwarcia1 miesiąc 40 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia4 x wejście 70 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia8 x wejście 90 zł
Siłwonia, fitness, sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 15 zł
Solarium godziny otwarcia1 minuta 1 zł
Sauna godziny otwarciajednorazowo 35 zł
Sauna - karnet godziny otwarcia8 x wejście 100 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa BODY CLUB

Adres i dane kontatkowe

Adres: Sportowa 7a
06-500 Mława

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 18:00

Niedziela: 08:00 - 14:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz