ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Gold Wellness Fitness & Gym

Gold Wellness Fitness & Gym

2.50
Gold Wellness Fitness & Gym
2.50 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

Gold Wellness Fitness & Gym to klub mieszczący się na trzech kondygnacjach luksusowej powierzchni, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, renomowanych światowych firm. Klub posiada kadrę wyspecjalizowanych, zaangażowanych i pełnych pasji instruktorów, którzy prowadzą treningi personalne oraz zajęcia grupowe. Szeroka paleta zajęć fitness, pozwoli wybrać każdemu coś odpowiedniego aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę i lepszą kondycję. Ponadto klub charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta. Można tu również skorzystać z sauny.

W klubie prowadzone są takie zajęcia fitness jak:: aerobik, zumba, pilates, zajęcia na rowerkach stacjonarnych i wiele innych. Zajęcia dostępne są dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć i stopień sprawności. Ćwiczenia pozwalają zgubić zbędne kilogramy oraz poprawić sprawność fizyczną.

Po treningu należy pozwolić sobie na odpoczynek i relaks. Idealnym miejscem do tego jest sauna. Pobyt w saunie bardzo korzystnie wpływa na wygląd skóry i całego ciała, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia krążenie krwi oraz odpręża.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku

Oferta

Fitness Sauna

Cennik

Fitness godziny otwarcia1 miesiąc 98 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Gold Wellness Fitness & Gym

Adres i dane kontatkowe

Adres: 15 Sierpnia 16
82-500 Kwidzyn

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 18:00

Niedziela: 09:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz