ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness club Artemis

Fitness club Artemis

4.50
Fitness club Artemis
4.50 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub Artemis posiada bardzo bogatą ofertę, pośród której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dostępne są między innymi różnego rodzaju programy rehabilitacyjne, które pomogą nam odzyskać zdrowie, siłę i sprawność mięśni. Klub oferuje również dostęp do bogato wyposażonej siłowni i sali fitness, które pozwolą nam spalić zbędną tkankę tłuszczową, zadbać o kondycję, a także rozwinąć mięśnie wszystkich partii ciała. Artemis posiada również saunę, która ma działanie zarówno prozdrowotne jak i relaksacyjno-rozluźniające.

Klub Artemis zawiera w swojej ofercie wiele zajęć z dziedziny fitnessu. Dostępne są między innymi zajęcia wzmacniająco-rzeźbiące, które są odpowiednie dla osób niezależnie od stopnia zaawansowania. Oferta posiada także zajęcia spalające tkankę tłuszczową oraz zajęcia dla dzieci i młodzieży, gdzie każdy się odnajdzie i miło spędzi czas.

Fitness club Artemis daje nam dostęp do sauny, która jest bardzo dobrą formą rozluźnienia mięśni po ciężkim treningu. Daje ona również wiele korzystnych efektów dla zdrowia. Regularne korzystanie z sauny oczyszcza organizm z toksyn i cholesterolu. Skóra oczyszcza oraz napina się, przez co jest zdrowsza i gładsza.

Klub Artemis posiada profesjonalnie wyposażoną siłownię, która daje możliwość rozwinięcia mięśni wszystkich partii ciała, poprawienia stanu kondycji fizycznej, wyrzeźbienia sylwetki. Istnieje również możliwość konsultacji z trenerem personalnym, który dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń oraz zadba o bezpieczeństwo i poprawność ich wykonywania.

Klub Artemis w ramach fitnessu posiada w swojej ofercie wiele odmian z zajęć tańca, między innymi cardio dance, salsa, latino dance. Taniec jako trening fitness to idealna forma poprawienia humoru, stanu kondycji fizycznej a także wysmuklenia naszej sylwetki. Zajęcia odbywają się w miłej i sympatycznej atmosferze, dzięki czemu są jeszcze bardziej przyjemne i z chęcią na nie wracamy.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia Taniec

Cennik

Karnet OPEN godziny otwarcia4 tygodnie 137 zł
Karnet OPEN Siłownia godziny otwarcia4 tygodnie 100 zł
Karnet OPEN Emeryt godziny otwarcia4 tygodnie 100 zł
Karnet OPEN Dzieci, młodzież godziny otwarcia4 tygodnie 80 zł
Wejście jednorazowe dorośli godziny otwarcia1 wejście 35 zł
Wejście jednorazowe dla młodzieży szkolnej do 19 r.ż. godziny otwarcia1 wejście 15 zł
Wejście jednorazowe Sauna godziny otwarcia25 minut 20 zł
Trening personalny godziny otwarcia1 trening 60 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness club Artemis

Adres i dane kontatkowe

Adres: Skargi 9
39-300 Mielec

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 18:00

Niedziela: 08:00 - 12:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz