ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Extreme Fitness Mielec

Extreme Fitness Mielec

0.00
Extreme Fitness Mielec
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Extreme Fitness Mielec to fitness klub, który powstał z pasji do ćwiczeń i zdrowia fizycznego. Dużym atutem klubu jest doskonale wyszkolona kadra instruktorów, znakomity sprzęt siłowy i dobrze dobrane zajęcia grupowe fitness. Klub oferuje fachowe doradztwo w zakresie dietetyki i suplementacji. Zajęcia fitness odbywają się na dużej przestronnej sali a w ofercie jest szeroki zestaw prowadzących zajęcia i różnorodność oferty dla kobiet w każdym wieku. Prowadzone są tu treningi personalne, można również skorzystać z sauny, solarium, istnieje też kącik zabaw dla dzieci.

Różnorodne zajęcia fitness kierowane są głównie dla Pań. Prowadzone są one na dużej przestronnej sali i kierowane są do kobiet w różnym wieku. Pod okiem wyszkolonych instruktorów, można tu zgubić zbędne kilogramy i wymodelować sylwetkę.

W klubie możemy skorzystać z sauny suchej, która jest doskonałym sposobem na poprawę wyglądu skóry, a także oczyszcza organizm z toksyn. Pobyt w saunie doskonale działa na organizm po ciężkim i wyczerpującym treningu oraz poprawia samopoczucie.

Siłownia podzielona jest na strefę maszyn siłowych i strefę cardio. Duża powierzchnia, różnorodność, nowoczesny sprzęt, trenerzy personalni gwarantują najwyższą satysfakcję dla ćwiczących. Wspaniale wyrzeźbimy tu ciało i wzmocnimy siłę.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Trening personalny godziny otwarcia1 trening 65 zł
Trening personalny godziny otwarcia10 treningów 550 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Extreme Fitness Mielec

Adres i dane kontatkowe

Adres: Targowa 8
39-300 Mielec

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 07:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 14:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz