ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Leszcz Waldemar Fitness

Leszcz Waldemar Fitness

0.00
Leszcz Waldemar Fitness
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Zapraszamy na ciekawe zajęcia fizyczne prowadzone pod okiem doświadczonego i dyplomowanego instruktora fitness. W zależności od tego, jakich efektów oczekujesz, nasz trener dopasuje się do Ciebie oraz stworzy idealnie do Ciebie dobrany trening ćwiczeń lub też zaproponuje jeden z już ułożonych, gotowych programów. Istotna jest dla nas Twoja zmiana oraz fakt, że trening stanie się dla Ciebie przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem, który należy wykonać. Chcemy Ci pomów w polubieniu aktywności fizycznej oraz zarazić Cię naszą pasją, którą od lat jest zarówno fitness jak również inne sporty.

Ciekawe zajęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Liczy się dla nas każda osoba, z którą podejmujemy współpracę w zakresie aktywności fizycznej dlatego też, możemy zagwarantować, że w przypadku skorzystania z naszej oferty zajęć fitness zostaniesz otoczony przez nas troską i wsparciem. Pomożemy CI nakierować Twój umysł i ciało na właściwą drogę aktywności fizycznej oraz zdrowia i pomożemy zadbać o Twoje ciało i jego wygląd.

Dostępny sprzęt

Oferta

Fitness

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Leszcz Waldemar Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kaskadowa 1/6
20-819 Lublin

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz