ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Klub CityFit Lublin

Klub CityFit Lublin

2.33
Klub CityFit Lublin
2.33 6
Ilość ocen: 6 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub CityFit Lublin, jest kolejnym oddziałem nowoczesnej sieci punktów fitness. Swoją starannością i przywiązaniem do perfekcji, przygotowujemy każdy punkt, aby spełniał kryteria nawet najbardziej wymagających klientów. Naszym gościom oddajemy do dyspozycji sprzęt najwyższej jakości umieszczony w lokalu o dużej przestrzeni. Patrząc na zmieniające się potrzeby naszych klientów, postanowiliśmy wprowadzić do obiegu karnety już za kwotę 19.99 zł. Wierzymy że profesjonalizm naszej kadry, oraz odpowiedni sprzęt pozwoli na zrealizowanie planów w wyznaczonym dla siebie czasie.

Nowoczesna sala pozwala oddać się zapomnieniu podczas przeprowadzanego treningu fitness. Przy codziennych ćwiczeniach towarzyszy nam odpowiednio dobrana oprawa muzyczna, nagłaśniana przez światowej jakości sprzęt firmy Bose. Dzięki klimatyzacji, zajęcia z zumby, pilatesu czy TBC, stają się naprawdę przyjemnością.

Strefa ćwiczeń siłowych, została doskonale wyposażona w sprzęt o najwyższej jakości oraz liczebności potrzebnych ciężarów. Siłownia może poszczycić się dwoma zestawami hantli o wadze 50 kg, oraz pełnym pakietem nowoczesnych maszyn oporowych. Dzięki temu bez problemu przeprowadzimy trening kształtujący sylwetkę, oraz wzmocnimy nasze mięśnia.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 89 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia24 godziny 19,99 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia72 godziny 30 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Klub CityFit Lublin

Adres i dane kontatkowe

Adres: Spółdzielczości Pracy 26
20-147 Lublin

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 20:00

Wtorek: 09:00 - 20:00

Środa: 09:00 - 20:00

Czwartek: 09:00 - 20:00

Piątek: 09:00 - 17:00

Sobota: nieczynne

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz