ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Cube Squash-Fitness

Cube Squash-Fitness

0.00
Cube Squash-Fitness
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Nowoczesna siłownia zachęcająca swoją przestronnością, nowoczesną formą wykończenia wnętrz oraz bogatym zakresem proponowanej oferty. w CUBE CLUB możecie skorzystać ze świetnie wyposażonej siłowni zlokalizowanej na wielkiej, otwartej przestrzeni, zajęć fitness prowadzonych przez dyplomowanych instruktorów oraz squasha. Nasz klub otwarty jest od 7:00 rano do późnych godzin nocnych wobec czego Twój trening może odbyć się o odpowiedniej dla Ciebie godzinie. Po wizycie na siłowni, zajęciach fitness czy squashu zapraszamy do skorzystania z sauny i zrelaksowania się w cichych, gorących wnętrzach.

Szeroka oferta zajęć fitness oferowana przez CUBE CLUB z pewnością każdej osobie przypadnie do gustu. Świetnie wyposażone, klimatyzowane sale do ćwiczeń wyposażone w dobrej jakości sprzęt sprawiają, że zajęcia prowadzone w naszym klubie są nie tylko przyjemne ale i satysfakcjonujące. Sprawdź naszą szeroką ofertę i zostań naszym stałym gościem!

W klubie posiadamy dostępną dla wszystkich naszych gości saunę. Tuż po ciężkim treningu i prysznicu możesz śmiało zrelaksować się w cieple i odpocząć po wysiłku. Dodatkowo saunę umieściliśmy w naszej siłowni w takim miejscu nieopodal szatni, aby każdemu z gości było do niej dogodnie wejść po skończonym prysznicu czy też po seansie w saunie na ten prysznic się udać.

Siłownia ze strefą ciężarów oraz cardio to centrum naszego klubu. Niespełna pól tysiąca metrów kwadratowych powierzchni podzielonych na strefy za pomocą szklanych ścianek robi ogromne wrażenie przestronności. Wrażenie robi nie tylko powierzchnia ale również ilość posiadanych przez nas sprzętów marki Olymp&Olimp oraz SportsArt, z których to niektóre zostały przerobione na nasze specjalne życzenie. Jesteśmy pewni, że pod względem wyposażenia oraz pomocy technicznej i merytorycznej z pewnością Cię nie zawiedziemy.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia/ fitness godziny otwarciajednorazowo 19,90 zł
Siłownia/ fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 99,90 zł
Siłownia/ fitness - karnet studenci godziny otwarcia1 miesiąc 89,90 zł
Siłownia/ fitness godziny otwarcia6 miesięcy 89,90 zł
Siłownia/ fitness - studenci godziny otwarcia6 miesięcy 79,90 zł
Trening personalny godziny otwarciajednorazowo 19,90 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Cube Squash-Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Mackiewicza 7
20-865 Lublin

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 23:00

Wtorek: 07:00 - 23:00

Środa: 07:00 - 23:00

Czwartek: 07:00 - 23:00

Piątek: 07:00 - 23:00

Sobota: 09:00 - 21:00

Niedziela: 09:00 - 21:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz