ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

ActivClub

ActivClub

4.00
ActivClub
4.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

ActivClub to centrum fitnessu, w którym skorzystamy z bogato wyposażonej siłowni, strefy cardio oraz maszyn dbających o nasz sylwetkę. Siłownia jest wyposażona w urządzenia typu atlas, ławki do wyciskania oraz hantle. W strefie cardio natomiast znajdziemy różnego rodzaju rowerki treningowe oraz orbitreki. W klubie zadbamy o naszą sylwetkę również w inny bardzo ciekawy sposób, ponieważ w ofercie znajdują się roll-masaże czy platformy wibracyjne. Dodatkowym atutem jest sauna podczerwona oraz solarium z klimatyzowanym łóżkiem idealnie dopasowanym do naszego ciała. Dodatkowo na terenie klubu znajduje się sklep, w którym zaopatrzymy się w rożne suplementy diety.

Siłownia w ActivClub wyposażona jest w maszyny do treningu siłowego takie jak hantle czy ławki treningowe, jak również w urządzenia cardio np rowerki czy bieżnie. W celu ułożenia planu treningowego warto poprosić o pomoc instruktora, który ma dużą wiedzę na ten temat.

W SPA możemy skorzystać z urządzeń pomagających przyśpieszyć proces odchudzania takich jak np. roll-masaże czy platformy wibracyjne. Roll-masaż to urządzenie które przy masowaniu wyszczupla i formuje sylwetkę, zaś platforma generuje wibracje, które przenoszą się na mięśnie i bez wysiłku spalają kalorie.Dodatkowo możemy skorzystać z sauny podczerwonej, idealnego miejsca dla osób które nie mogą korzystać z normalnych saun. Solarium wyposażone jest w łóżko z przewodnikiem głosowym, które idealnie dopasowuje się do każdej sylwetki.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Sztangi

Oferta

Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa ActivClub

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul.Wierzbowa 33
59-300 Lubin

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz