ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Znajdź siłownię, fitness lub inny obiekt sportowy

Pełne oferty klubów sportowych, cenniki, galerie, opinieDODAJ SIŁOWNIĘ

Klub znajdujący się w centrum Lubina oferuje szeroki asortyment maszyn do treningu cardio oraz siłowego. Składa się z trzech sal o łącznej powierzchni 700m2. Odbywa się tu wiele zajęć typu stretching, turbospalanie itp.

Fitness
Sauna
Siłownia

ActivClub posiada różnorodne urządzenia do zwiększania swojej siły i poprawiania sylwetki ciała miedzy innymi roll-masaże, platformy wibracyjne lub cały zestaw maszyn do ćwiczeń siłowych. Możemy skorzystać również z sauny podczerwonej lub solarium z …

Siłownia
SPA

W Manufakturze Fitnessu znajdziemy dwie sale do fitnessu, siłownię ze sprzętem dostosowanym do potrzeb kobiet, pokoje zabaw dla dzieci oraz miejsca, w których możemy się zrelaksować i zadbać o nasze zdrowie i wygląd. Siłownia jest w pełni dostosowana…

Fitness
Siłownia
SPA
Taniec

Klub JATOMI LUBLIN CUPRUM ARENA to miejsce stworzone dla każdego miłośnika sportu. W naszej siłowni odnajdzie się każdy z Was- przygotowaliśmy bowiem dla Was moc fizycznych atrakcji. Zapraszamy do korzystania z siłowni, ciekawych i zróżnicowanych za…

Fitness
Sauna
Siłownia
Taniec

Sahara posiada maszyny do treningu siłowego jak i cardio. Cztery sale w tym jedna wyłącznie dla kobiet oraz sala z lustrami. Ponadto w ofercie znajduje się sauna na podczerwień, rollmasaże czy platforma wibracyjna.

Fitness
Siłownia
SPA

Pro-Activ umożliwia nam trening z wykwalifikowaną kadra trenerską, których doświadczenie pomoże nam w efektywnym, a zarazem bezpiecznym treningu. Prowadzone są zajęcia typu "Full body workout" czy "Aerobox". Na terenie lokalu znajduje się Fitness Sho…

Fitness
Siłownia

EnerGym pozwala nam na intensywny trening na wiele sposobów. Maszyny CYBEX Vr3 porusza każdą partię naszych mięśni, dzięki czemu trening będzie skuteczniejszy. Pod okiem trenera nasze efekty będą widoczne jeszcze szybciej. Posiadamy możliwość odpręże…

Siłownia

W klubie FLEX Fitness Studio znajdziemy siłownię bogato wyposażoną w sprzęty do treningu siłowego lub cardio. W dużym klimatyzowanym lokalu znajdziemy również saunę z koloroterapia lub zapiszemy się na zabiegi metodą Endermologie.

Siłownia
SPA

Klub Mrs.Sporty wypracował doskonały plan treningowy trwający zaledwie 30 minut, dzięki czemu wpasujemy go w nasz napięty harmonogram i jednocześnie będziemy osiągać bardzo korzystne efekty treningowe. Osobiści trenerzy ułożą nam specjalny plan treni…

Fitness

Trener Olymp

Olymp

0.00

W siłowni Olymp spotkamy się z bardzo dobrymi trenerami. Znajduje się tu wiele sprzętu do ćwiczeń siłowych i cardio takich jak hantle czy sztangi. Jest to jedna z najstarszych siłowni w Lubinie.

Siłownia
Mapa siłowni

Dlaczego warto wybrać
właściwe miejsce ?

sw_pan_trening

Profesjonalna pomoc

Jeśli otrzymałeś już od nas dietę wraz z rozpiską ćwiczeń i całych treningów, wybierz dobrze zlokalizowany i wyposażony klub sportowy. Zwróć uwagę na to, czy obiekt posiada profesjonalna kadrę oraz sprzęt sportowy. W razie problemów zawsze możesz zwrócić się o pomoc do wykwalifikowanego trenera lub obsługi, którzy pokażą Ci, na jakich urządzeniach wykonywać ćwiczenia poprawnie. Pozwoli Ci to zapobiec kontuzjom i poprawić efektywność wykonywanych ćwiczeń.

sw_sprzet_silownia

Nowoczesne wyposażenie

Wyposażenie klubu sportowego odgrywa kluczową rolę w Twoich treningach. Znajdź klub, który oferuje możliwie największy asortyment sprzętu sportowego, począwszy od przyrządów do treningu aerobowego, a kończąc na przyrządach do treningu siłowego. Zwróć uwagę, czy w danym klubie sportowym znajdziesz sprzęt, na którym wykonasz ćwiczenia z otrzymanej od nas rozpiski treningowej. To, jak wykonywać polecane przez nas ćwiczenia, znajdziesz w swoim panelu i liście ćwiczeń.

sw_pan_silownia

Szybkie efekty

Ci, którym udało się zbudować wymarzoną sylwetkę, wiedzą, że sukces osiąga się poprzez systematyczne treningi - idź do celu, stawiając małe kroki! Nie wykonuj tygodniowego planu treningowego w jeden dzień, przed Tobą jeszcze całe życie. Zawsze trzymaj się zaleceń trenerów i dietetyków. Wykonuj ćwiczenia na wszystkie partie mięśni, dostosowując obciążenie do swoich możliwości. W pierwszej kolejności zwracaj uwagę na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń.

sw_kalendarz

Dostępność 7 dni w tygodniu

Jeśli Twój harmonogram dnia jest napięty, poszukaj klubu czynnego całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli w okolicy takiego nie znajdziesz, zawsze możesz ćwiczyć w domu lub na świeżym powietrzu. Zwróć na to uwagę przy wypełnianiu ankiety, a nasz trener zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie i dobór ćwiczeń. Nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę - jeśli masz coś zrobić, zrób to jeszcze dziś!